Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #105: Którą część gry Gothic lubisz najbardziej?

112 postów w tym temacie

Ja głosowałem oczywiście na 1 - klimat niesamowity, oraz na 2: NK z tego względu, że biorę 2 i rozszerzenie jako jedną grę. O 3 nic nie powiem, a o 3: ZB, to szkoda sobie nerwów szarpać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka i dwójka :) najlepsze części. Noc kruka też jest niezła ale jakoś tak mniej mi przypadła do gustu. 3 zbyt zabugowana a w ZB nie miałem "przyjemności" grać. Chociaż czytając recenzje wiem żeby trzymać się od tego z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja najpierw zagralem w Gothica 2 i odpadłem. Klimacik 1 klasa, Lasy,bezdroża,Fajne miasto portowe, super misje wymagajace myslenia... Dopiero potem zagralem w gothica 1. A z kolei 3cia czesco to jak wyciagnieta z dupy... system walki beznadziejny, misje monotonne...

Osobiscie uwazam ze powinni zrobic nowego Gothica na silniku graficznym Gothica II, bo grafa w gothicu nie ma wielkiego znaczenia ale Grywalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zagłosowałem na Gothica II: Noc Kruka i Gothica 3. Wszystko dlatego, że najlepiej grało mi się właśnie w te gry. :) Gothic też nie jest zły, ale można było zaznaczyć tylko dwie odpowiedzi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim Zdaniem Wszystkie Części Są SUPER !!!! :D

Oprócz 3 Zmierzch Bogów To JEST NIE WYPAŁ I TYLE !!! :(


Gothic Super !!! ;]

Gothic 2 Zajeb**** !!! ;D

Gothic 2: Noc Kruka Boskie !!! ^^

Gothic 3 Hmm... Bardzo + Ładna Grafika, Miłe do Przechodzenia Questy oraz dowolność wykonywania, dużo Lvl
- bugi(Lagi)nawet na Kompie który ma takie wymagania lub lepszy, Niewidoczne Ściany
Przenikanie w niektórych momentach przez Ściany

No cóż więcej Minusów niż Plusów Ale Nie wiem czemu ale mi sie najbardziej Podobała ^.^'' :)


Teraz Przejdzmy do:

Gothic Zmierzch Bogów 2 Słowa Kompletny Niewypał !!!! Nie polecam ;((

Pozdrawiam Wszystkich Fanów I Graczy:

Semi007 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 1. Dlaczemu? Jedno słowo- klimat. Gothic 2+noc kruka tez gites, ale w G2 grało mi sie przyjemnie do momentu powrotu do doliny górniczej, a końcowe momenty na wyspie smoków to juz troche moim zdaniem nieporozumienie. Ale ogólnie gra trzymała poziom. G3- jak dla mnie grało się przyjemnie, czuc było gdzieś ten gothikowy klimacik, ale niestety zarówno fabularnie jak i pod względem poziomu q i ich trudnosci jednak najsłabsza częśc. Ogólnie najmocniejsza moim zdaniem seria RPG. Gdyby nie miodny pod każdym względem (a zwłaszcza z odpowiednimi modami) TES3: Morrowind byby to numer jeden na mojej prywatnej liście top RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

G3 Świt Bugów poprostu musle ze osoby ktore na nia glosowaly maja kompa od 4 do 5 lat a o starszych grach nic nie slyszaly przydalyby sie korki z historii gier oj przydalyby sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem i mam kupione wszystkie części. Najpierw miałem przyjemność w dwójkę, którą tata kupił dwa lata temu z jakąś gazetą i ona według mnie jest najlepsza. No i się uzależniłem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Gothic 1 - za ten genialny, posępny klimat, żyjący świat i porażającą grywalność, i Gothic 2 - za rozbudowanie tego, co w jedynce było najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczyłem dwójkę, bo mi się najlepiej grało z tego zestawienia, ale nie mogę powiedzieć bym lubił tę grę. Ale ją przynajmneij przeszedłem. Naprawdę fajnie się na początku grało w jedynkę, ale później było już słabiej, aż w końcu, w jakiś katakumbach bodajże (chyba gdzieś pod koniec gry) odpuściłem sobie.

Dwójkę przeszedłem i ogólnie rzekłbym było nawet nieźle, ale jak później odpaliłem Noc Kruka i się okazało że muszę wszystko od samego początku ponownie robić, to znudziłem się, oddałem dodatek kumplowi i pozbyłem się też podstawki. Generalnie jak dla mnie ta gra jest na jeden raz, do praktycznie każdego RPG''a mogę wracać, ale nie do Gothiców (dobra, do NWN 1 też nie wrócę, choć przeszedłem tylko 1,17 chaptera* ;).
A w trójkę to grałem tylko w demo i mnie nie porwało.

(*) dane szacunkowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm..ciezko wybrac. Jedynka, wiadomo, klimat. Dwojka tez, choc juz nie az tak, za to ogolnie trzymala bardzo wysoki poziom, gralo sie ciekawie. Trojka z tym wielkim swiatem, mnostwem questow itd. tez mi sie spodobala, ale to juz nie bylo "to". Zmierz Bogow laskawie przemilcze, choc ufam, ze odpowiednio spatchowany, moze sie podobac.

And the oscar goes tooo.....Gothic 1 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ultra wielkim fanem gothica i jestem oburzony że można zaznaczyć tylko 2 odpowiedzi. Gothic to jedyna gra w którą nieważne ile razy będe grać i tak zawsze mi się podoba. Czy Noc Kruka liczy się jako Gothic II + Noc Kruka?
Jak tak to zaznaczam Gothic I i Noc Kruka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klasycznie I i II, ta część serii to dla mnie jedne z najlepszych gier, do których bardzo chętnie wracam. Ludzie strasznie narzekają że liniowa, ale to nadaje grze sens i jakąkolwiek fabułę, czego niestety mi zabrakło w III. Dlatego mam nadzieję że twórcy Mafii II nie popełnią tego błędu i będzie ona liniowa od samego początku do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować