Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #105: Którą część gry Gothic lubisz najbardziej?

112 postów w tym temacie

Według mnie najlepsze są Gothic I i Gothic II, nic nie pobije tej fabuły i klimatu ... a wszystkich co się czepiają twórców dodatku do Gothica 3 można ich łatwo usprawiedliwić... po prostu nie byli w stanie poradzić sobie z tą grą ponieważ silnik graficzny był tworzony przez ludzi z Piranha Bytes i tylko oni się w nim w pełni orientowali. Nie jest też łatwo grzebać w kodzie gry napisanym przez kogoś innego więc Trine Games mogło nieudolnie próbować stworzyć kontynuacje w postaci "dodatku" lub napisać własnego gothica od nowa lecz JoWood na pewno by się nie zgodziło xP . A co do Gothica 3 nie był wcale taki zły, najzwyczajniej w świecie Piranie chciały kontynuować serie i nie zrobić zawodu fanom. Niestety za sznurki pociągał tu tylko komercyjny JoWood ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zdecydowanie G2. W jedynce wnerwia mnie ponury klimat ale jest ona na drugim miejscu xD G2 jest genialna klimacik i fabuła są super. G3 za krótki i nudne. G2 NK ujdzie w tłoku, trochę nużące. G3 ZM nie grałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej do gustu przypadł Gothic 2 + Noc Kruka. Po prostu wyje... gra, oby było takich więcej. Wiadomo, że nie ma takiej grafy jak w G3, ale za to ma swój urok i klimat, a ta fabuła normalnie bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do błędów G3,to skutecznie odstraszyły mnie od gry.Jednak parę miesięcy temu jak zainstalowałem nowe patche jest,to całkiem inna gra.Szkoda,że nie została tak dopracowana jak tylko się pojawiła na rynku,bo jest naprawdę warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic II + Noc Kruka. Po prostu miażdży klimatem. Jak dla mnie nawet lepsza od jedynki pod względem fabuły. Tak świetnych, dorobionych i rozbudowanych gier ze świecą szukać na świecie. Poczuć można się wolnym na tym świecie, a dzięki braku jakiś wskrzeszeń wiemy, że jesteśmy tylko nic nie znaczącym elementem tego świata, który tak na prawdę w każdej chwili można umrzeć [nie patrząc fabularnie rzecz jasna ;)].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować