Zaloguj się, aby obserwować  
Adasek14

[m]

2 posty w tym temacie

Witam.

Dla tych którzy nie wiedza co to [m]: otóż jest to strona, gdzie zbieramy punkty (tzw. PTZ''y), które później możemy wymienić na nagrody (m.in. iPody nano, shuffle, touch, laptopy Apple, oraz inne gadżety, etc.)

Jeśli chodzi o samo zbieranie punktów, to możemy to robić poprzez:
1) grę dostępną zaraz po rejestracji (jednorazowo 20-40 PTZ w zależności od tego jak się uda) - należy łapać punkty paletką
2) codziennie odwiedzanie strony (2 PTZ)
3) zaproszenie do rejestracji znajomego (2 PTZ)
4) odpowiadanie na pytania - codzienne jedno, zazwyczaj za 2 PTZ

Ciekawa sprawa jest Z-LIST, czyli status VIPa który otrzymujemy po zaproszeniu 20 osób. Jeśli sie wam to uda, wszystkie punkty które otrzymacie będą naliczane podwójnie - czyli np. zamiast 2 PTZ dostajemy 4 PTZ itd.

Strona jest jeszcze w fazie testów, a całkowicie aktywowana zostanie 15 października. Wiec wg mnie im szybciej się ktoś zapisze, tym lepiej Po otwarciu strony dostępne będą jeszcze inne możliwości zdobywania punktow (gry, quizy, itd.). Na iPoda shuffle potrzeba zaledwie 150 PTZ, wiec przy dobrym zaangażowaniu w 2-3 tygodnie można to uzbierać

Jeśli ktoś chce sie zarejestrować, potrzebne jest zaproszenie od kogoś już zarejestrowanego. Wiec jeśli kogoś to zainteresowało to proszę o napisanie do mnie maila na [m](często jestem na niewidocznym) i podanie adresu maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2009 o 18:05, Adasek13 napisał:

Dla tych którzy nie wiedza


Wszyscy doskonale wiedzą, bo już od paru tygodni wszystkie fora są zalewane ta wiadomością.
My jednak nie lubimy reklam, więc temat zamykam. (W razie czego napisz do działu reklamy gram.pl - oni chętnie zamieszczą twoje ogłoszenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować