Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 10 popularniejsza na... PS3

30 postów w tym temacie

To chyba większa popularność PS3 tak uważam ma nawet reklamy a xbox za dużo się nie prezentuje (przynajmniej ja nie widziałem).
Bo FIFA jak praktycznie taka sama na PS3 jak i na Xboxa360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już kupować FIFĘ to tylko 09, ponieważ i tak niczym się nie różni od 10 poza nowymi składami a kosztuje na konsole poniżej 100zł a 10 2x tyle i w zamian za to nic nie dostajemy więcej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 12:22, dresX napisał:

Jeśli już kupować FIFĘ to tylko 09, ponieważ i tak niczym się nie różni od 10 poza nowymi
składami a kosztuje na konsole poniżej 100zł a 10 2x tyle i w zamian za to nic nie dostajemy
więcej:/

Ty w ogóle grałeś w chociaż demo 10? Ta gra jest inna, śmiało można powiedzieć, że dużo lepsza. Tu nie chodzi o składy, w nowej masz 360-stopniowy tryb poruszania się, lepszy system kolizji, bardziej realistyczne animacje, o wiele większe możliwości taktyczne (stałe fragmenty gry)... Jest tego o wiele więcej. Ci co mówią, że FIFA się nie zmieniła, są w dużym błędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 11:53, Rojo napisał:

A dlaczego szczęściarzem? Z powodu zakupu Fify? Dla mnie to pieniądze wywalone w bloto
bo fifa sie skonczyla na części z 2000 roku, a wydac 150+ zł na takiego gniota to raczej
nazwać szczęściem nie można


Haha gniota...
Rozumiem ze grales w Fife 10 na konsoli . Nie wiem czym sie kierujesz ale nowa Fifa jest najlepsza pilka nozna w jaka gralem a gralem w naprawde wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FIFA 10 jest bardzo dobra gra,wymiata i to porzadnie od 98 gralem w iss ale sie zeszmacilo i przezucilem sie na fifke ktora daje wiecej radosci mozliwosci i wogole teraz te 360 robi furore,nie jest tez wcale taka latwa i jest dobrze wywazony poziom trudnosci,b dobry tryb manadzerski,gra online,po prostu najlepsza pileczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2009 o 12:44, ibisz napisał:

Ty w ogóle grałeś w chociaż demo 10? Ta gra jest inna, śmiało można powiedzieć, że dużo
lepsza. Tu nie chodzi o składy, w nowej masz 360-stopniowy tryb poruszania się, lepszy
system kolizji, bardziej realistyczne animacje, o wiele większe możliwości taktyczne
(stałe fragmenty gry)... Jest tego o wiele więcej. Ci co mówią, że FIFA się nie zmieniła,
są w dużym błędzie.


Grałem w pełną wersję na Playstation i ta gra niczym nie zachwyca coś jak Guitar Hero rok w rok robią identycznie to samo a miliony frajerów kupują to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2009 o 15:53, dresX napisał:

Grałem w pełną wersję na Playstation i ta gra niczym nie zachwyca coś jak Guitar Hero
rok w rok robią identycznie to samo a miliony frajerów kupują to

Wytłumaczenie jest jedno- jesteś ślepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować