Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tesco denerwuje sprzedawców gier

64 postów w tym temacie

Właśnie jakby w Polsce tak było... bo jak na razie tak jak Pile widziałem Halo 3 za prawi 3 stówy, które można kupić nowe za 40-80 zł to samo z PGRem 3 widziałem go za 239,90, a można kupić teraz PGRa 4 za 30-50zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony, dzięki niższej cenie, po daną grę mogą sięgnąć osoby, które normalnie by jej nie kupiły.
Odpowiednie regulacje prawne prędzej podniosłyby wskaźnik piractwa niż sprzedaż w mniejszych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W Polsce nie mamy jeszcze podobnych problemów."
Problemów może nie, ale sytuacja zaistniała również w Polsce. Do końca weekendu w sieci Tesco i Empik można Fife10 PC-tową kupić za około 80 plnów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzecz w tym, ze wlasnie w roznych sklepach nie raz widzialem gry sprzedawane znacznie taniej niz wynosi ich cena sugerowana. Nie spotkalem sie natomiast z sytuacja, zeby w mniejszym sklepie gre mozna bylo nabyc taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metys, Fifa 10 tak naprawdę się nie liczy, bo w porównaniu do wersji konsolowej to jest strasznie uboga gra. Dlatego te 80 zł to już mi się wydają zdzierstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2009 o 14:07, Xjumpaytech napisał:

PGRem 3 widziałem go za 239,90,


Ja też ,jeszcze w tym roku w Auchanie pod Poznaniem. Niezła siara... Mam nadzieję że leży na tej półce do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś czas promocje na gry urządza Biedronka. Kilkanaście gier taniej serii (normalnie po 20 zł każda) sprzedawali po 10 zł. Jakby nie patrzeć, 100% taniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam że to dobrze w Polsce i tak mamy wszystko najdroższe podatki i jak widac gry czy konsole to jest tragiczne nic dziwnego że u nas sprzedaz konsol jest na granicy smiechu. Beznadziejna gra typu Halk kosztuje bagatela 200 zl porażka czy bezczelność dystrybutora ? Jak najbardziej jestem za żeby sieci gigantycznych sklepów robiły wszystko żeby przyciągnąc gracza żeby jednak kupił oryginał a nie piracił, dlatego też o wiele niższa cena daje dużo plusów. W polsce to jeszcze jest temat tabu chociaż nie raz widzialem gry na xboxa 360 tańsze niż to ma miejsca w sklepach internetowych gdzie cena raczej powinna być mniejsza. Oby tak dalej : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam od dawien dawna kupuję gry na allegro. Często można wyczaić niezłą okazję. A jak ktoś nie potrzebuje pudełka, tj. wystarczy mu wersja elektroniczna, to gry oferowane do zassania przez EA Downloader, czy Steam, czy Blizzard Downloader można dostać za grosze. Ostatnio znalazłem Mirror''s Edge, Burnout Paradise, obydwie po 35zł - dostajesz klucz i ściągasz przez EA Store.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować