Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt laureatem ASa EMPiKu 2005!

38 postów w tym temacie

Ja jestem stałym klientem Empiku i nic o tym nie widziałem :( Gdybym wiedział to bym przyszedł z całą szkołą głosować na CD Projekt ! :P Ja myślałem że takich rzeczy nikt nie kupuje, a jednak !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję pobawić się w "Zaprojektuj swój dom",programik prosty w obsłudze i bardzo fajny.Polecam programik tym którzy mają w planach budowę własnego domku (ale to nie jest profesjonalny program).Zapomniałem o gratulacjach,a więc GRATY!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 16:12, Grizzly. napisał:

Ja jestem stałym klientem Empiku i nic o tym nie widziałem :( Gdybym wiedział to bym przyszedł
z całą szkołą głosować na CD Projekt ! :P Ja myślałem że takich rzeczy nikt nie kupuje, a jednak
!


W tym konkursie głosuje się tylko w jedyny słuszny sposób: kupujac produkty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no, kategoria a w szczegolnosci program niezle egzotyczny, pewnie dostal 4 glosy a nastepne po 2 :P
przynajmniej mozna miec nadzieje ze nie byl to kupiony konkurs

empiku nie lubie specjalnie bo drogo ale czasem nie ma gdzie kupic gry, ostatnio na sile poszedlem od Saturna kupic WoW''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuję, że jak wyjdzie wreszcie Wiedźmin, to znów taką nagrodę odbierzecie.
Więc może byście tak się pośpieszyli, co??
;)
Ps. gratulacje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Program jest bardzo dobry,ale konieczne jest aby go ulepszyć,to jest rozszeżyć o możliwość wykonywania zestawień materiałów do wykonanych projektów,oraz rególowania gróbości linni w rzucie 2D.
WIELKA Prośba do producenta.Wiem że w orginale te rzeczy się znajdują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 19:55, Kras Roman napisał:

Program jest bardzo dobry,ale konieczne jest aby go ulepszyć,to jest rozszeżyć o możliwość
wykonywania zestawień materiałów do wykonanych projektów,oraz rególowania gróbości linni w
rzucie 2D.
WIELKA Prośba do producenta.Wiem że w orginale te rzeczy się znajdują.


Człowieku spójrz na date ostatniego posta .... Nie wygrzebuj takich staruszków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować