Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 1943 na PC w cenie 49 zł

25 postów w tym temacie

No nie wiem. 50zł to dobra cena...ale trzeba pamiętać, że grafika to nie wszystko. Jeśli odejmiemy od całokształtu jakość grafiki, to dostaniemy grę wartą góra 30zł. Mocno okrojona jest w stosunku do 1942, czy do Battliefielda 2. Może kupię, ale skoro nie ma wersji pudełkowej, to pewnie na allegro będę wyczajał okazję, bo to zawsze parę złotych w kieszeni zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie będzie wersji pudełkowej. Z wersjami elektronicznymi jest jak ze zdjęciami cyfrowymi i wywołanymi. Niby to samo, ale te wywołane wyglądają jakoś lepiej.
Co do ceny gry to zdziwiłbym się gdyby była droższa. 49zł wydaje się być rozsądną ceną za grę, której ilość map przypomina raczej dodatek. Mała ilość map to jednak kolejny argument uzasadniający moją nadzieję, że EA postawiła na jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak was, ale mnie ciekawi jedno - (gra oparta na sławnej marce, "dzisiejsza" grafika i niedzisiejsza cena 50 zł !!! ) jak będzie skala piractwa tego tytułu. Wszyscy się zarzekają, że jakby gry były tańsze, to by więcej kupowali . . . Zobaczymy . . .
Ja osobiście czekam na Bad Company 2 , ale na to raczej się nie skuszę . ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować