• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Bardzo dzwny problem z instalacją

Pytanie

20 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Może to przez te nietypowe ustawienia pulpitu ;) Ustaw na moment typowy schemat Windowsa, i zobacz, czy problem będzie się powtarzał . Wyłącz również wszystkie inne programy działające w tle, mogą kolidować z instalatorem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.02.2006 o 14:37, WorldWar3PL napisał:

Może to przez te nietypowe ustawienia pulpitu ;) Ustaw na moment typowy schemat Windowsa,
i zobacz, czy problem będzie się powtarzał . Wyłącz również wszystkie inne programy działające
w tle, mogą kolidować z instalatorem .


Mam tak zawsze od dłuższego czasu i drugi raz wgrywam przy nim NWN ale może zadziała spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Można się załamać ;/ Najpierw nie chciało się wgrać przez ten błąd co wyżej podałem (Tak apropo WorldWar3plPL dzięki twoja pomoc się przydało bo wgrałem), a teraz mam skopaną 3CD ;/ znaczy moge grać ale już SoU i HoTU nie wgram bo jest potrzebna właśnie 3CD !!

Czy gdybym ściągną sobie z kądś właśnie tą płyte było by to piractwo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.02.2006 o 14:53, SimFury napisał:

Można się załamać ;/ Najpierw nie chciało się wgrać przez ten błąd co wyżej podałem (Tak apropo
WorldWar3plPL dzięki twoja pomoc się przydało bo wgrałem), a teraz mam skopaną 3CD ;/ znaczy
moge grać ale już SoU i HoTU nie wgram bo jest potrzebna właśnie 3CD !!

Czy gdybym ściągną sobie z kądś właśnie tą płyte było by to piractwo ??



Tak, chyba że wcześniej w jakiś sposób za to zapłacisz. W ten sposób np. można ściągnąc Splintel Cell Chaos Theory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.02.2006 o 14:53, SimFury napisał:

Można się załamać ;/ Najpierw nie chciało się wgrać przez ten błąd co wyżej podałem (Tak apropo
WorldWar3plPL dzięki twoja pomoc się przydało bo wgrałem), a teraz mam skopaną 3CD ;/ znaczy
moge grać ale już SoU i HoTU nie wgram bo jest potrzebna właśnie 3CD !!

Czy gdybym ściągną sobie z kądś właśnie tą płyte było by to piractwo ??


Napisz do CDP. Powinni wymienić płytkę na nową wolna od wad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.02.2006 o 14:56, Smugller napisał:

Tak, chyba że wcześniej w jakiś sposób za to zapłacisz. W ten sposób np. można ściągnąc Splintel
Cell Chaos Theory.


Ale ja mam NWN swoje orginalne z premiery i chodzi mi tylko o 3CD ?? wiec będzie to czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.02.2006 o 14:56, VuLgAtUs napisał:

Napisz do CDP. Powinni wymienić płytkę na nową wolna od wad.


Do tego potrzebuje Karte Rejestracji i tylko gry od 24 września 2004 tak można ;p a karta i tak mi się zgubiła ;p przed rejestracja ;p a nie matka ją wyprała ;p i kod się zmazał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.02.2006 o 14:58, SimFury napisał:

> Tak, chyba że wcześniej w jakiś sposób za to zapłacisz. W ten sposób np. można ściągnąc
Splintel
> Cell Chaos Theory.

Ale ja mam NWN swoje orginalne z premiery i chodzi mi tylko o 3CD ?? wiec będzie to czy nie
?


Tak, to będzie piractwo. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.02.2006 o 15:00, Smugller napisał:

Tak, to będzie piractwo. :(


Kurde nie chce znów wydawać kasy na NWN co prawda 60 zł z Platynki ale jednak ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.02.2006 o 14:59, SimFury napisał:

> Napisz do CDP. Powinni wymienić płytkę na nową wolna od wad.

Do tego potrzebuje Karte Rejestracji i tylko gry od 24 września 2004 tak można ;p a karta i
tak mi się zgubiła ;p przed rejestracja ;p a nie matka ją wyprała ;p i kod się zmazał ;)


Najlepiej napisać do maila do CDP i dowiedzieć się u źródła. Choć nie wiem czy dostaniesz odpowiedź. Ja w sprawie warcrafta 3 już 2 miesiące czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.02.2006 o 14:59, SimFury napisał:

> Napisz do CDP. Powinni wymienić płytkę na nową wolna od wad.

Do tego potrzebuje Karte Rejestracji i tylko gry od 24 września 2004 tak można ;p a karta i
tak mi się zgubiła ;p przed rejestracja ;p a nie matka ją wyprała ;p i kod się zmazał ;)


To masz prawdziwego pecha. Chyba już nic się nie da zrobić :( Ale spróbuj napisać do pomocy techniczej CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.02.2006 o 15:11, paweldomar1 napisał:

mialem kiedys tak samo, tyle ze z gra NHL 2000. mialem za slaby cd-rom i kompa:)


To nie wchodzi w gre ;p skoro G3 u mnie pujdzie z tymi wymaganiami to tym bardziej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.02.2006 o 15:01, SimFury napisał:

> Tak, to będzie piractwo. :(

Kurde nie chce znów wydawać kasy na NWN co prawda 60 zł z Platynki ale jednak ;/



Każdy posiadacz oryginalnego cd ma prawo to trzymania kopii zapasowej gry, czy to w image czy tez na innej płytce. Posiadasz oryginał więc można by to potraktować jako kopię zapasową właśnie. Spróbuj zresztą zrobić clona własnej płytki. Często się zdarza, że napęd nie jest w stanie zainstalować z płytki za to z image trzymanego na dysku zrobi to bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.03.2006 o 16:56, Piotrbov napisał:

Wiem to że to z innej beczki ale gdzie znalazłeś ten pulpit?

hehe :) moge Ci przesłać jak chcesz daj maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować