Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: Microsoft tworzy narzędzia do nagrywania filmów w grach

15 postów w tym temacie

Popieram pomysl MS ;] Mam nadzieje tylko, że będzie można korzystac z tej opcji na koncie silver, a jesli tak to aby nie bylo znakow wodnych na nagrywanych materialach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech biorą przykład z Uncharted 2 - można dać np. pauzę przy odtwarzaniu filmu i poruszać się po całej mapie w czasie rzeczywitym. Nawet krople deszczu wiszą w powietrzu :D. Zabawa jest niezła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znając "micro shit" to wypuszczą gówno nie nadające się do normalnego użytku. Ja do tych celów używam FRAPS-a i uważam, że ten progs jest idealnym narzędziem do zgrywania filmików, robienia screenów i mierzenia FPS-ów w grach. Fakt, że filmiki zajmują bardzo dużo miejsca ale od tego już są konwertery multimedialne, żeby sobie filmik dowolnie obrobić, np. darmowy "Virtual Dub Mod" (którego osobiście używam tak do konwersji jak do wstawiania loga czy robienia retuszy filmików)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 08:08, Gothicamp81 napisał:

Znając "micro shit" to wypuszczą gówno nie nadające się do normalnego użytku. Ja do tych


To słabo znasz MS. Jak oni wypuszczają coś na Xboxa 360 robią to jak najlepiej

Dnia 05.10.2009 o 08:08, Gothicamp81 napisał:

celów używam FRAPS-a i uważam, że ten progs jest idealnym narzędziem do zgrywania filmików,
robienia screenów i mierzenia FPS-ów w grach. Fakt, że filmiki zajmują bardzo dużo miejsca
ale od tego już są konwertery multimedialne, żeby sobie filmik dowolnie obrobić, np.
darmowy "Virtual Dub Mod" (którego osobiście używam tak do konwersji jak do wstawiania
loga czy robienia retuszy filmików)


I robisz to na Xboxie 360? Niema co tak gadać na Xboxie 360 taka funkcja jest bardzo potrzebna, bo najczęściej filmiki nagrywane są kamerą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować