Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 10 - recenzja (PS3)

16 postów w tym temacie

Po demie można oceniać tak samo, jak po 10 minutowej rozgrywce pełnej wersji. Ja rozumiem, że wersja demonstracyjna ukazuje nam gameplay meczu, ale mój drogi to tak jakby oceniać samochód po zobaczeniu tylko pracy gołego silnika. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rocky88 - sądząc po twojej wypowiedzi nie grałeś w demo Fify 10 na PS3. Zmiany są ogromne. Chwile przed odpaleniem dema na PS3 grałem w Fife 09. Zupełnie zmienił się system gry - zawodnicy więcej się przepychają, czuć, że gra się zupełnie inaczej, niż w 09.

Dla mnie 5,5/6. Jedyne co szwankuje to polski komentarz. Jest fatalny. Strzelam, piłka leci dobre kilka metrów nad poprzeczką a Szpaku gada - "Minimalnie nad poprzeczką". Jest sporo błędów komentatorskich. Ale da się to przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 20:59, Masze napisał:

Zobaczcie demo PESA 2010, a zmienicie zdanie. To jest najlepsza wirtualna piłka kopana.

Ale tylko jeśli chodzi o PC. Na konsolach IMO PES pozostaje powoli w tyle. Grałem w dema obu gier na PS3 i o dziwo bardziej skłaniam się kupnie nowej FIFY. Jeszcze parę lat temu w życiu bym nie pomyślał by zastąpić PESa FIFĄ ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 20:59, Masze napisał:

Zobaczcie demo PESA 2010, a zmienicie zdanie. To jest najlepsza wirtualna piłka kopana.

W FIFĘ nową jeszcze nie grałem, ale na ps3 w demko PESa2010 owszem. Gra sama w sobie jest okej, ale bramkarze grają TRAGICZNIE. Także system podań szwankuje, często podają nie do tego pana co trzeba, zupełnie nie w tempo etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No brawo tylko pytanie kiedy na PC ujrzymy taką FIFĘ. Kiedyś coś było że EA ankietę wysłało czy coś i kto by chciał next-gen na PC i mało osób było chętnych. Ciekawe kogo oni się pytali bo mi się wydaję że tych którzy nie grają na PC a na konsolach a jak wiadomo konsolowcy na złość zrobili i powiedzieli ze chcą starą oprawę bo jest taka retro i fajna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam grę Fifa 10 na Xbox''a 360, kiedy oglądam powtórki (kamera orbitująca) zawodnicy którzy są kilka metrów od pierwszego planu, są zamazani. Nawet jeżeli jakiś piłkarz wejdzie między ''''kamerę'''', a zawodnika , na którym wycentrowałem kamerę. Czy jest to specjalny zbieg producenta czy też błąd? Czy u kogoś też to występuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Fife na PC gram od jakis 14 lat, bylem zawsze calkiem zadowolony. Po kilku latach lekkiego zdenerwowania wielka roznica miedzy konsolami a PC liczylem z i w tym roku sie cos zmieni. Po odpaleniu dema fifki 10 na PC zalamalem sie.

Polecialem kupilem PS3 i Fife 10, powiem tak ta gra na konsole MIECIE !!!!!!! Jest niesamowita. Z czystej ciekawosci odpalilem demo PES 2010 na konsole i musze przyznac ze zostaje daaaleko z tylu, powiem tak PES 2010 na konsole jest mocno podobny do tego na PC, natomiast Fifa na PC a na PS3 to 2 zupelnie inne gry pod kazdym wzgledem, grafika, gameplayem, kupa szczegolow typu sedzia, choragiewki, murawa, itd itd itd.

Jedyny bol to fatalne powtorki nie wiem co sie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować