• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
doktorwatson

system operacyjny, potrzebuje doradztwa

Pytanie

mam systema win 2000, a chce zainstalowac nowszy np windows mx8, windows xp blach edition lub windows xp mini, i konkretnie mi chodzi czy moge zainstalowac ten system bez formatowania kompa? bo chodzi mi o to ze jak bedzie jakis blad w instalacji to zadnego systemu nie bede miał, i konkret: czy moge miec na kompie 2 systemy, czy moze win 2000 automatycznie mi sie usunie i zastąpi go inny system, prosze o pomoc bo chce miec nowy system z góry dziekoweczka, ema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 04.10.2009 o 20:53, doktorwatson napisał:

mam systema win 2000, a chce zainstalowac nowszy np windows mx8, windows xp blach edition
lub windows xp mini, i konkretnie mi chodzi czy moge zainstalowac ten system bez formatowania
kompa? bo chodzi mi o to ze jak bedzie jakis blad w instalacji to zadnego systemu nie
bede miał, i konkret: czy moge miec na kompie 2 systemy, czy moze win 2000 automatycznie
mi sie usunie i zastąpi go inny system, prosze o pomoc bo chce miec nowy system z góry
dziekoweczka, ema.


Jak masz wolną partycję to oczywiście możesz zainstalować i mieć na starej partycji Win2000, a na nowej świeżego Windowsa. Jeśli masz jedną partycję to niestety będziesz ją musiał podzielić, albo sformatować i pozbyć się Win2000. Druga sprawa, że Windows MX8 i inne podobne modyfikacje są nielegalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.10.2009 o 16:54, doktorwatson napisał:

jak to nielegalne?


Ponieważ jest to okrojony Windows z zintegrowanym pirackim kluczem i nowym wyglądem. Oczywiście możesz podmienić klucz na swój, ale tylko jeśli posiadasz klucz do wersji Corporate, a nie OEM. To tak w skrócie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

"To jak sciągnam te wszystkie filmy, muzykę i mam windows mx8 (który nie jest oficajlną wersją od MS) to jest to nielegalne?"
jesteś tak głupi czy tylko udajesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2009 o 13:38, L33T napisał:

"To jak sciągnam te wszystkie filmy, muzykę i mam windows mx8 (który nie jest oficajlną
wersją od MS) to jest to nielegalne?"

jesteś tak głupi czy tylko udajesz ?



kogo ty zacytowałes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować