Zaloguj się, aby obserwować  
paweldomar1

Settlers 2

51 postów w tym temacie

Ostatnio pogrywam sobie w Settlersow II i mam mały problem z V misją ( dzieje sie ona na terenach mrocznych, zamiast wody jet lawa i bagna, drzewa sa takiie jakby zgniłe itp) Mianowicie nie wiem gdzie znajduje sie brama ( wrota dzieki ktorym mogłbym przejsc do nastepnej misji ) Prosze o małe wskazowki!!! Z gory dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zaznaczyłeś "Enable basic VESA support"? U mnie na Windows 2000 settlersi ruszyli przy takich ustawieniach VDMSound, jak w poście powyżej. Skoro VDMSound ani DOSBox nie dają rady, to pozostaje Ci spróbować z Microsoft Virtual PC 2004 i np. FreeDOSem. Tylko jest jeden problem - VPC "chodzi" tylko na wersjach pro Windows 2000 i XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja już nie wiem :(. U mnie S2 chodził pod VDMSound po kilka godzin bez problemów. Właśnie, jaką wersję VDMS masz? 2.0.4 czy 2.1.0 beta? Bo ja korzystam z tej drugiej.
A czy po DOSBoxem próbowałeś zwiększać Cycles (Ctrl+F12 lub Shift+F12) do momentu, aż obciążenie procesora pokazywane w Menedżerze Zadań zbliży się do 90-100% (oczywiście przy odpalonej grze)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 11:33, wilkas napisał:

Ostatnio pogrywam sobie w Settlersow II i mam mały problem z V misją ( dzieje sie ona na terenach
mrocznych, zamiast wody jet lawa i bagna, drzewa sa takiie jakby zgniłe itp) Mianowicie nie
wiem gdzie znajduje sie brama ( wrota dzieki ktorym mogłbym przejsc do nastepnej misji ) Prosze
o małe wskazowki!!! Z gory dzieki.


na zachód od ciebie jak nie wież to wpisz kod "winter" na goldzie lub "thunder" na normalnym a potem F7 to jest kod na całą mapę obejżysz i wyłonczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 16:24, morthi napisał:

chyba jesienia :)albo mam jakies bledne informacje


mam nadzieję że w miarę szybko, no i że nie porzucą tego projektu. Bardzo chętnie bym sobie zagrał w remake''a tej świetnej gry. No i jeśli pomysł "wypali", to pewnie w niedalekiej przyszłości będziemy mogli się spodziewać remake''ów innych świetnych gier. Hmm... Baldurs Gate? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś specjalnie nie czekam na ten remake. Za dwojka nie przepadam, moze dlatego, ze na trojce sie wychowalem? :) Czekam na remake 3, oby byl :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chciałbym aby remake settlersów II już wyszedł, fakt nie jest to takie proste ale może...
Setlersi mają w sobie to coś czego inne gry strategiczne nie mają, niestety "settlers V" to nie jest już to samo i dlatego bardzo chciałbym aby już wyszedł ten remake!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 10:13, wilkas napisał:

niestety "settlers V" to nie jest już to samo


eee... sorry... ale czy był ktokolwiek, kto uwierzył że ten ertees ma cokolwiek wspólnego z klasyczną serią strategii turowych poza wspólną nazwą? :)

przecież SV to jakieś niewiadomoco O_o a ja znalazłem płytki z settlersami I, III i IV - w czwórkę nie chce mi się grać, trójka nie działa, ale zaraz odpalę jedynkę :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, nie ile razy można wam pisać ;) The Settlers: Dziedzictwo Królów to nie S V!!! :]
Tak gra TS:DK została wyprodukowana po to by dogonić świetnego AoE3- Age of Empires III i powiem Wam, że większość fanów tej gry woli właśnie sobie pykać w takiego Settlersa :)
Z tego co czytałem o pogłoskach z forum, szykują się wielkie pieniądze dzięki remake części drugiej - Ci wszystcy fani co czekali 10 lat na jakąś wspaniałą grę! Nareszcie się doczekali remake-u, oni napewno to zakupią bo czekali całe 10 lat ;D.
Odkąd BlueByte połączyło się z Ubisoftem, Settlersy coraz częściej zaczynają wychodzić przykładowo na Niemieckim rynku 10 grudzień premiera gry TS:DK, potem 14 Kwiecień Misje dodatkowe do tych settlersów i 1 Wrzesień 2005 Legendy i koniec mamy 7 Sierpnia 2006 i już jest Reamak-e części drugiej, pewnie za kolejne 3 miechy usłyszymy już o dodatku :)
I jak się zakończą te 2 standardowe dodatki, mają zrobić The Settlers: Dziedzictwo Królów2 potem wyjdą kolejne dodatki, aż do roku w, którym będzie się świętować 10 lecie gry Settlers III :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować