Zaloguj się, aby obserwować  
mikim

Czwarte urodziny gram.pl!

274 postów w tym temacie

Jutro mijają dokładnie cztery lata, odkąd gram.pl zaistniało na dobre w sieci. Z tej okazji chciałbym życzyć ekipie (pracownikom i moderatorom) wszystkiego najlepszego, dalszej dobrze wykonywanej pracy i powodzenia w karierze :).

Jestem zadowolony, że gram.pl tak długo istnieje w Internecie. Poznałem tu dużo ciekawych osób i porozmawiałem na dużo ciekawych tematów, a także wygrałem i kupiłem różne gry. W ciągu tych czterech lat serwis bardzo się rozrósł i rozwinął, miejmy nadzieję, że nie przestanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam chciałem niedługo coś takiego założyć, jestem bardzo zdziwiony że nikt nie zrobił tego wcześniej. Co roku były jakieś konkursy, pełno tematów a teraz cisza.

Niemniej, chciałbym także podziękować gram.pl za to, że tak długo się trzymają i cały czas rozwijają.

Happy birthday!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 lata gram.pl. no dobra w sumie to nie były złe 4 lata, ale zamiast niepoprawnego optymizmu przyda się odrobina krytyki.
Gram.pl nie zawsze działało dobrze, niedziałające statystyki ( do czasu), albo przez większość czasu nie lubienie Neostrady przy ściąganiu plików lub oglądaniu filmów, dobra teraz to jest załatwione i po problemie, ale do dzisiaj nie wprowadzono nowych skórek, czyli chyba to już 2 lub 3 lata od obietnic na tym pomysłem. No i zauważalny spadek poziomu wypowiedzi na forum ,wiadomo ze to nie wina gramu, tylko ludzi, ale sam fakt że przez to kilku stałych gramowiczów odeszło...., ale mimo Tych kilku czasowych wad, nie jest tu źle o czym świadczy popularność strony.
Nie mniej w tym roku nie ma już imprezy w siedzibie CD-P?? , nic da się przeżyć, ale jestem ciekaw jakie atrakcje są przewidziane na to wszystko , bo to prawie już 5 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już cztery lata!
Oby tak dalej, serwis rozwija się, powoli ale prężnie.
Taka forma jaka jest zdecydowanie odpowiada większości użytkowników, nie zmieniajcie jej przez dłuższy czas x]
Happy BirthDay x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawnej, pomysłowej i "świeżej" ekipy gramowi życzę, kogoś kto ruszyłby cztery litery i zrobił coś by tu było community [ bo jak go nie było tak nie ma ] i ogarniętych userów którzy nie odchodziliby stąd w coraz większej liczbie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo tak ekipa zaświętowała przy tych urodzinach, albo szykują jakieś imprezy, konkursy, etc, że nie pamiętają :p

Mimo wszystko czas spędzony na gram.pl wspominam miło, a długo już tu grzeję. Najlepszego : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 21:29, Arkads napisał:

Albo tak ekipa zaświętowała przy tych urodzinach, albo szykują jakieś imprezy, konkursy,
etc, że nie pamiętają :p

A może to niespodzianka? Siedzą cicho by nagle *BOOM* coś pokazać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować