Zaloguj się, aby obserwować  
mikim

Czwarte urodziny gram.pl!

274 postów w tym temacie

Zamiast prosić o zamknięcie portalu poproście ekipę aby usunęła Wasze konta. Lepiej na tym wyjdą Wy oraz reszta użytkowników.

@Wojman: newsy ze świata gier? Ok, ale raz że są wolniej zamieszczane, w niektórych aspektach (np. Eve Online) prawie wcale takich nie ma a czasem zdarza się czytać newsa na poziomie Faktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 09:13, Wojman napisał:

Nie rozumiem wiec tych zarzutow.


Ja wiem, że obojętnie od działania dla Ciebie będzie wszystko supcio giciorek, ale zrozum, że niektórzy oczekują jakiego takiego poziomu- a na przykład newsy centralnie wg mnie są beznadziejne. Opóźnione niekiedy o tygodnie, pełne błędów i nieprofesjonalne. Z ostatnich szumnie zapowiadanych zmian to co wypaliło. Miał być odbiór osobisty w sferisach, ale niestety sferis nie jest zainteresowany (lol). Niektórzy lubią Przekrój, czy Rzepę a innym wystarczy Fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Coś mi nie wbiło edycji- w każdym razie życzę wszystkiego najlepszego i podnoszenia jakości portalu, zarówno userom, jak i ekipie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorąco dziękujemy za miłe życzenia i za pamięć - cztery lata to jak na warunki internetowe naprawdę sporo :)
Wasza obecność na stronach gramu przypomina nam i pokazuje, że lubicie spędzać z nami czas, mobilizując nas tym samym do ciągłego wzrostu jakości naszych materiałów redakcyjnych czy funkcjonalności na stronach portalu. Wiemy, każdy błąd zostanie wychwytany przez setki par oczu :P

Doceniamy, że wciąż są z nami stali gramowi malkontenci - ich wskazówki są również potrzebna (te konstruktywne:>), bo wskazują często kierunki rozwoju, pokazują błędy które często od naszej strony są niewidoczne. Nie wszystko jesteśmy w stanie, moi drodzy, zmienić i poprawić w parę dni czy tygodni - musicie o tym pamiętać.

Czy jest co świętować? Oczywiście! W końcu mimo naprawdę poważnego kryzysu w branży, jesteśmy nadal w sieci. Co więcej - wciąż się rozwijamy. Stare serwery, które nam wszystkim mocno dawały się we znaki przez ostatni rok, zostały wymienione na nowe. Zmian będzie jednak więcej, sami zobaczycie przy okazji piątych urodzin ;-)

Tymczasem, żeby nie zakładać nowego wątku - żeby Wam poprawić humory, zrobię podczas dzisiejszego dnia trochę konkursów tutaj w wątku. Zaglądajcie więc tutaj w ciągu dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorąco dziękujemy za miłe życzenia i za pamięć - cztery lata to jak na warunki internetowe naprawdę sporo :)
Wasza obecność na stronach gramu przypomina nam i pokazuje, że lubicie spędzać z nami czas, mobilizując nas tym samym do ciągłego wzrostu jakości naszych materiałów redakcyjnych czy funkcjonalności na stronach portalu. Wiemy, każdy błąd zostanie wychwytany przez setki par oczu :P

Doceniamy, że wciąż są z nami stali gramowi malkontenci - ich wskazówki są również potrzebna (te konstruktywne:>), bo wskazują często kierunki rozwoju, pokazują błędy które często od naszej strony są niewidoczne. Nie wszystko jesteśmy w stanie, moi drodzy, zmienić i poprawić w parę dni czy tygodni - musicie o tym pamiętać.

Czy jest co świętować? Oczywiście! W końcu mimo naprawdę poważnego kryzysu w branży, jesteśmy nadal w sieci. Co więcej - wciąż się rozwijamy. Stare serwery, które nam wszystkim mocno dawały się we znaki przez ostatni rok, zostały wymienione na nowe. Zmian będzie jednak więcej, sami zobaczycie przy okazji piątych urodzin ;-)

Tymczasem, żeby nie zakładać nowego wątku - żeby Wam poprawić humory, zrobię podczas dzisiejszego dnia trochę konkursów tutaj w wątku. Zaglądajcie więc tutaj w ciągu dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 10:58, Laid_back napisał:

Tymczasem, żeby nie zakładać nowego wątku - żeby Wam poprawić humory, zrobię podczas
dzisiejszego dnia trochę konkursów tutaj w wątku. Zaglądajcie więc tutaj w ciągu dnia
:)


Ech, a ja znam życie to te konkursy będą się pojawiały podczas lekcji... A na przerwie już będzie po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, to już DZIŚ?
Jejejej ;] Cóż, to znaczy, że ja też obchodzę cztery lata na gram.pl ^^
Miło! W takim razie drogi mój serwisie i wszyscy konsule - Naprawdę, naprawdę wielkie życzenia od starego Ceda dla Was!

Oby Wam zielono było,
Oby Wam też było miło,
Oby święta jegomości,
Wam zesłała opatrzności!

Czy cukierków, czy lizaków,
Czy drogich, perfumowych zapachów,
Czy też szklanic pełnych piwa,
Co Wam tylko się zachciewa!

Dużo śmiechu, mniej pośpiechu,
Wiele szczęścia i radości,
W ten Wasz dzień ten szczęśliwości!

Taki wierszyk na poczekaniu ode mnie ;P Czyli, jednym słowem - najlepsiejszego najlepszego całemu grammowi, oby było coraz lepiej i wydajniej i jak najbardziej rodzinnie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początek coś co zajmie Wam chwilkę więcej czasu - przygotowanie gramowej karteczki urodzinowej, pracę (jedną) wklejajcie w tym wątku do.. powiedzmy g. 20 :)

nagrody to książki, koszulki, czapeczki, różnorakie i wszelakie gadżety z gier i może jakieś gry się załapią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 12:05, cedricek napisał:

A żadnej imprezy/tortu/śpiewów/świeczek nie będzie...? ;>


Jakby ktoś by do nas wpadł z tortem i świeczkami (śpiewy już nie muszą być :P), było by miło - pamiętajcie tylko, że jesteśmy teraz w Zamieniu, nie na Jagiellońskiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 12:57, Laid_back napisał:

Coś dla wiernych czytelników - ile pojawiło się recenzji na gramie od ostatnich urodzin
- czyli od 7 października 2008- do dziś?

107

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować