Zaloguj się, aby obserwować  
mikim

Czwarte urodziny gram.pl!

274 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2009 o 15:10, confident napisał:

szkoda tylko, że nie wiadomo co, bo nie ukrywam,
że trochę mnie to interesuje :)


trochę wiadomo:
"nagrody to książki, koszulki, czapeczki, różnorakie i wszelakie gadżety z gier i może jakieś gry się załapią..."

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=52123&pid=54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 15:50, moonman napisał:

trochę wiadomo:
"nagrody to książki, koszulki, czapeczki, różnorakie i wszelakie gadżety z gier i może
jakieś gry się załapią..."

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=52123&pid=54


Trochę... tyle samo byłoby wiadomo, żeby ktoś powiedział Ci, że kupi Ci samochód, a potem byś dostał resoraka :) Ale mi się nigdzie nie śpieszy... mam czas. Ważne, że wygrałem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem paczuszkę :) Świetne nagrody: smycz, gra, książka i karty do gry. Wielkie dzięki, moja pierwsza wygrana na gram.pl... no druga... w końcu nagrodę od Wojmana też można w jakimś sensie zaliczyć do wygranych na gramie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli paczka do mnie też powinna niedługo przyjść :) Dobra wiadomość ;D I tak z ciekawości - jaka książka, jaka gra i jakie karty do gry (takie zwykłe czy może z postaciami z gier czy coś ;p) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 14:08, Bambadil napisał:

- jaka książka, jaka gra i jakie karty do gry (takie zwykłe czy może z postaciami z gier czy coś ;p) ?

A no tak, nie pomyślałem żeby napisać co dokładnie dostałem :)
The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena (gra), Kanon barbarzyńców I tom (książka), karty do gry z Fable: Zapomniane Opowieści (nie otwierałem, bo i tak nie gram w karty), smycz z Crysis.

Życzę równie dobrych nagród :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie również właśnie dotarła paczka z Gram.pl, a w niej:
- książka, Złodziej Czasu, Terry''ego Pratchetta, którego jak się okazuje już w domu mam
- gra, Juiced 2: Hot Import Nights (XK Hit), kiedyś chyba nawet chciałem w tą grę zagrać, więc jest okazja, mimo tego, że gier na PC już nie zbieram, a większość sprzedałem
- smycz, Turok, którą również już posiadam, bodajże od ubiegłorocznego zjazdu
- breloczek, SoulCalibur IV, z którego w sumie najbardziej się cieszę, bo jestem fanem tej gry i ostatnio chciałem sobie identyczny kupić na Allegro

Tak czy siak - podziękowania dla Gram.pl, szczególnie dla Laid''a, który tym wszystkim zarządzał. Przez te cztery lata była to moja pierwsza wygrana na Gram.pl, a wcale się nie starałem, nagród też w sumie się nie spodziewałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również otrzymałem dzisiaj paczkę, a w niej:
- smyczka z Turoka
- gra karciana "Wiedźmin", z czego chyba cieszę się najbardziej ^^ Zapowiada się świetnie
- DoW II z PK :)
- 3 naklejki z gramu
Ogólnie z zestawu jestem zadowolony, dzięki serdeczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę. Zazdroszczę wam i to ostro ( no cóż, ale ja wygrałem w pomniejszym konkursie ). Ja dostałem tylko grę X-Blades z Topsellera, książkę Prathceta Zimistrz i przypinkę ze skillem z Guild Wars Crippling Shot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 21:41, Magwisienka napisał:

Aha, czyli wychodzi na to, że tylko ja jeszcze nie dostałam, super.... :P


Don''t worry, be happy ;)

BTW. Grał ktoś w X-Blades? Poleca ktoś tą grę? Fajna jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 21:07, Piotrbov napisał:

książkę Prathceta Zimistrz

Czytasz/zbierasz książki Pratchetta?
Bo jak pisałem wyżej, dostałem "Złodzieja czasu", którego już mam i się zastanawiałem czy by się ktoś nie wymienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować