Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czwarte urodziny gram.pl!

113 postów w tym temacie

Coz, jestem z gramem od okolo 2 lat(wtedy tez zaczalem korzystac z neta ;]) i musze przyznac, ze serwis naprawde sie rozwinal i oby tak dalej. WSZYSTKIEGO NAJ I 100LAT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100 lat gramowi! :) Ech, jestem od początku... Pierw jako user, potem współpracownik, pracownik i wreszcie znów user ;) Ile przez te 4 lata się działo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kiedy przed czterema laty wchodziliśmy na rynek jako platforma firmy wydawniczej CD Projekt, zastępując poniekąd jej oficjalną stronę internetową(...)".

A czy w istocie nie jest tak nadal? Gry CDP są nadal tutaj promowane i opisywane częściej niż inne, podobnie z ofertą sklepu (który jest w istocie sklepem CDP). To rozstanie jest tylko pozorne. Początki strony mi się podobały, newsy były jakby lepiej sortowane, było więcej tych konkretnych, a i ciekawe dłuższe artykuły się zdarzały. Z czasem jednak (i tak jest też obecnie) zaczęło się pojawiać zbyt dużo newsów z bzdurami i o plotkach (jeden z przykładów: człowiek podczas używania konsoli Wii zmarł, śmierć bez żadnego powiązania - a tego typu newsów było naprawdę dużo) sporo niesprawdzonych informacji (nie wspominając już o źle przetłumaczonych newsach z innych serwisów, gdzie zmienono zupełnie ich sens...) - krótko mówiąc poziom się obniżył. Jeśli czegoś mam życzyć to życzę, aby poziom newsów się poprawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 15:43, Arcling napisał:

A czy w istocie nie jest tak nadal? Gry CDP są nadal tutaj promowane i opisywane częściej
niż inne


nieprawda, ostatnio mieliśmy dla przykładu tydzień z shiftem czy fifą od EA, a mamy recenzje wszystkich ciekawszych gier od dystrybutorów (jakby było to coś nowego czy dziwnego) - o grach CDP też piszemy oczywiście, bo jest takie zapotrzebowanie

Dnia 06.10.2009 o 15:43, Arcling napisał:

podobnie z ofertą sklepu (który jest w istocie sklepem CDP).

że co? nie żartuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z gramem jestem prawie od początku, te cztery lata minęły bardzo szybko. Gram przez ten czas bardzo się rozwinął, nie zawsze było różowo, ale plusy na szczęście przeważyły. 100 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 16:21, WoyKam napisał:

Hmm jakies porządne promocje z okazji urodzin :D

No też jestem za tym np. PS3 slim za 400 zł :P albo gry na wszystkie platformy po 1 zł :P.

A tak na poważnie to moglibyście obniżyć ceny gier konsolowych czasami gra kilku letnia kosztuje w Waszym sklepie w cenie premierowej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować