Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czwarte urodziny gram.pl!

113 postów w tym temacie

Nasz dział technologii z okazji urodzin, przygotował możliwość tagowania wpisów na gramsajtach - o które od dawna prosiliście :)

Dodając każdy wpis możecie go oznaczyć 5 tagami - działa to na razie lokalnie (tzn. wyszuka wpisy tylko z Twojego gramsajta, które oznaczyłeś takim tagiem), ale możliwe, że zrobimy wyszukiwanie po tagach pomiędzy wszystkimi gramsajtami. Enjoy! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale dla mnie kiedyś było lepiej. Teraz to już niestety nie ma jakiegoś takiego klimatu, który wcześniej trzymał, po prostu nie to co wcześniej, a szkoda, bo zapowiadało się naprawdę fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ani się obejrzałem i stunkęły mi 4 lata więcej... razem z gramem. Były to świetne lata, fakt - czasami coś nie wychodziło tak, były jakieś problemy techniczne, ale... Nie żałuje, że zarejestrowałem się tutaj. Wszystkiego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sto lat niech zyje zyje nam !!! Happy birthday to you !!! Cumpleańos feliz , te deseamos todos cumpleańos feliz ! joyeux anniversaire !!! Zum Geburtstag viel Glück !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z punktu widzenia użytkownika jest mi miło, że gram.pl ciągle się rozwija. Pozdrawiam Załogę oraz Społeczność, do której się przywiązałem pomimo mojego śladowego udziału:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego, drogi Gramie! Miej się dobrze i rośnij w siłę.

PS. Pytacie co trzeba zmienić? Ja mam świetną radę! Zatrudnijcie jako redaktora kobietę! Miło by było poczytać newsy napisane ręką niewiasty... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować