Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czwarte urodziny gram.pl!

113 postów w tym temacie


Sto lat, Sto lat niech żyją (żyje), żyją (żyje) nam. Jeszcze raz, jeszcze raz niech żyją (żyje), żyją (żyje) nam, niech żyyyjjeeee naaaam!

Niech im gwiazdka pomyślności ... a kto z nami nie ... no dobra :D sto lat!

Ja też zarejestrowałem się dla gwarancji i wpln, a zostałem bo tu człowiek/gracz czuje że nie jest sam - klimat jest :0

pozdrawiam

PS: a co z nowym programem lojalnościowym, bo mi ponad 150 wpln wyczyścili ... i nic nie ma na razie w zamian :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę lat temu szukałem ciekawej stronki o grach i trafiłem na Was.Zarejestrowałem się z ciekawości i ta ciekawość powoduje że wpadam tu codziennie na krótszą lub dłuższą chwilę pobuszować trochę.I za te wszystkie chwilę wielkie dzięki.Sto lat Drogi Jubilacie.Wszystkiego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sto lat, sto lat,
Niech żyje, żyje nam.
Sto lat, sto lat,
Niech żyje, żyje nam,
Jeszcze raz, jeszcze raz, niech żyje, żyje nam,
Niech żyje nam!
Gratulacje Gram.pl za te 4 lata ! Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już 4 lata ?! Cholera, jak ten czas leci...

No ale w każdym razie z tej jakże pięknej okazji chciałbym życzyć Wam dalszych sukcesów, dalszego rozrostu portalu, jak i społeczności oraz... eee... tego co sobie wymarzycie, o ! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 21:24, Karfein napisał:

PS. Zaitsev - te braggadacio to też taki sarkazm?

No raczej :) Dzięki za nauczenie nowego słówka (to bragadadadacio)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 22:02, Zaitsev napisał:

No raczej :) Dzięki za nauczenie nowego słówka (to bragadadadacio)


Nie ma za co :) Czekam na kolejne newsy i obrazki (przeróbki Spore add-onów, WoW w Chinach znów online oraz Mario i "Dzieci, nie bierzcie narkotyków" FTW!) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mojego szczerego serca życzę wam:
-Aby cała ekipa cieszyła się dobrobytem,zdrowiem,szczęściem w życiu zawodowym i prywatnym.
-Aby nie ubywało klientów
-Aby nie dopadł was ,,kryzys" jak to niestety dosięgnęło gram.tv
-Aby ludzie nie mieli za co krytykować waszego serwisu (I tak nie ma za co no chyba że za doskonałość i wytępienie konkurencji)
-Abyście dalej pozostali (jak dla mnie i większości ludzi) sklepem większym niż Allegro!
-I na koniec piszę wam życzenie abyście wasz serwer trwał tak długo jak sam czas!
Tego życzy wam skromny gracz Konrad Górniak.
Ps.Proszę o to aby strony o grach,które zrobiliście były trochę częściej aktualizowane.(Mam na myśli starcraft2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypowiadać to się często tu nie wypowiadam ale na Waszą stronkę, pod innym, nawiasem, adresem, trafiłem jeszcze "za gówniarza" dawno temu. I tak jakoś mi te codzienne odwiedziny weszły w krew, nie bez powodu zresztą. Krótko: dzięki za wszystko, najlepszego i stu lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować