Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

The Sims 2

315 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2008 o 19:59, Shelazar napisał:

Od pół roku robię questy poboczne i nie wiem jaki jest wątek główny - napiszcie kogo
trzeba zabić i miejmy to za sobą.


Chyba ci sie tamaty pomylily...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 20:49, Dekerinho6 napisał:

Mam mały problem czemu po 5 minutach grania gra sie wyłancza ?


Niewiem. MOze sprubuj po formacie zainstalowac. Albo zrob reinstalke. POwinno dzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 16:20, burczynski napisał:

> Mam mały problem czemu po 5 minutach grania gra sie wyłancza ?

Niewiem. MOze sprubuj po formacie zainstalowac. Albo zrob reinstalke. POwinno dzialac.

Reinstala by pasowało zrobić może to coś da dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 18:10, Dekerinho6 napisał:

> > Mam mały problem czemu po 5 minutach grania gra sie wyłancza ?
>
> Niewiem. MOze sprubuj po formacie zainstalowac. Albo zrob reinstalke. POwinno dzialac.

Reinstala by pasowało zrobić może to coś da dzieki za pomoc


Ok nie ma za co. U mnie to zawsze pomagalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 18:45, burczynski napisał:

> > > Mam mały problem czemu po 5 minutach grania gra sie wyłancza ?
> >
> > Niewiem. MOze sprubuj po formacie zainstalowac. Albo zrob reinstalke. POwinno
dzialac.
>
> Reinstala by pasowało zrobić może to coś da dzieki za pomoc

Ok nie ma za co. U mnie to zawsze pomagalo :)

A jeśli to nie pomoże to pewnie bedzię jakiś błąd systemu i pewnie nie pogram wiele :( ale nic na razie zainmstaluje jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm...czy można gdzieś zdobyć eliksir "Twój nowy ty"? (czy jak to się nazywa to zmieniana gustów) Czy tylko simy, które zostały wcześniej stworzone przed instalacją dodatku mają ten eliksir? Pytam się, bo chce zmodyfikować zainteresowania kobiety mojego sima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 15:32, Jane95 napisał:

Proszę o pomoc! Kiedy włączam warsztat the sims 2 to wyskakuje mi takie cuś.
Co to znaczy? Z góry dziękuje


Coś kojarzę. Sprubój wgrać Dx 9.0c powinno pomuc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W padłem na taki pomysł. W The Sims 2 Własny Biznes, jesłi w sklepie jest ubikacja, to można tam by postawić to cos do kupowania biletów i zatrudnić kogoś do obsługi tego czegoś. Kiedy ktoś wejdzie do środka zamknąć drzwi i otworzyć po kilku godzinach. Myślicie, że to sie sprawdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie bo sciaglem dodatki akcesoria i zima (nie dodatki ale zrobione przez graczy) i nie wiem gdzie je wrzucic pliki packge:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja steruję w Simsach Bianką Montek, która ma już męża (Cyryl Szeregowiec: teraz to Cyryl Montek) i dziecko: chłopczyka, który jest na razie małym dzieckiem i ma imię takie same jak ja. A, i jeśli ktoś szuka kodu na kasę to ja podam: w trakcie gry trzeba nacisnąć: [ctrl]+[shift]+[C]. Wtedy wyskakuje takie okienko u góry. Wpisujemy tam motherlode i mamy 50 000 simoleonów :). Aby to szybko powtarzać naciskamy strzałkę w górę i enter i robimy to tyle razy ile razy chcemy dostać 50 000 pieniędzy. Ja tak zdobyłem ponad 3 000 000 simoleonów :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 00:49, stasicho napisał:

Ja steruję w Simsach Bianką Montek, która ma już męża (Cyryl Szeregowiec: teraz to Cyryl
Montek) i dziecko: chłopczyka, który jest na razie małym dzieckiem i ma imię takie
same jak ja. A, i jeśli ktoś szuka kodu na kasę to ja podam: w trakcie gry trzeba nacisnąć:
[ctrl]+[shift]+[C]. Wtedy wyskakuje takie okienko u góry. Wpisujemy tam motherlode
i mamy 50 000 simoleonów :). Aby to szybko powtarzać naciskamy strzałkę w górę i enter
i robimy to tyle razy ile razy chcemy dostać 50 000 pieniędzy. Ja tak zdobyłem ponad
3 000 000 simoleonów :P.

Nie rozumiem po co piszesz rzeczy, o które nikt nie pytał... Eh, poza tym to według mnie granie w grę typu Sims z kodami jest żałosne. Nawet bez kodu zdobywa się tak szybko fundusze, że gra się robi nudna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 14:24, Frut5 napisał:

jak się uprawia sex w simsach 2

Para musi się odprężyć na łóżku. Potem trzeba klikać na "przytul" itp. aż się pojawi opcja bara bara w łożku albo " postaraj się o dizecko".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 12:17, Frut5 napisał:

A Czy są tam takie kariery zawodowe jak paranormalna i biologia bo studiowałem psychologie
i powinna być

Skoro studiowałeś (i tym samym masz dodatek Na Studiach) to kariera paranormalna oraz badacza natury będzie dostępna kiedy te studia ukończysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gdzieś odgrzebałem sims 2, i dodatek Nocne Życie..Zainstalowałem simsy, i dodatek. Włączam, a tam po krótkim filmiku wyskakuję, że praca The Sims została przerwana, i akcja zostanie zakończona. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować