Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation Network leży i... kwiczy?

18 postów w tym temacie

Ten news do niczego się nie nadaje, niczego nie wnosi, ni-cze-go, żadnego wniosku, żadnej pożytecznej informacji. Takie przerwy się zdarzają i zdarzać będą, nikt nie robi z tego powodu szumu. Użytkownicy PSN już o tym wiedzą i po prostu czekają, użytkowników innych platform to nie obchodzi w ogóle, co najwyżej będzie kolejna pożywka dla fanboyów X360.

Lucek, to już któryś raz, weź się chłopie w garść i włóż swe wysiłki np. w zmniejszenie opóźnienia pojawiania się wiadomości na gram.pl w stosunku do zagranicznych serwisów. Dobrze jeżeli chcesz urozmaicić formułę portalu, ale te "blogowe wpisy" się nie przyjmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TheAbsurd kolego a niby dlaczego maja nie informowac o takich rzeczach? przeciez to jest ciekawostka, co Cie tak zabolalo ? swoja droga dziwne ze nie zapowiadaja takich akcji i narazaja ludzie na niepotrzebny stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielu pewnie pomyślało, że sypnął się PSN na nie wiadomo jak długo, takie sprostowania na prawdę pomagają ludziom ;). Nie każdy ma konto na amerykańskim, czy angielskim PSN, więc nie zna prawdziwego powodu "awarii".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 00:52, TheAbsurd napisał:

Ten news do niczego się nie nadaje, niczego nie wnosi, ni-cze-go, żadnego wniosku, żadnej
pożytecznej informacji. Takie przerwy się zdarzają i zdarzać będą, nikt nie robi z tego
powodu szumu. Użytkownicy PSN już o tym wiedzą i po prostu czekają, użytkowników innych
platform to nie obchodzi w ogóle, co najwyżej będzie kolejna pożywka dla fanboyów X360.

Lucek, to już któryś raz, weź się chłopie w garść i włóż swe wysiłki np. w zmniejszenie
opóźnienia pojawiania się wiadomości na gram.pl w stosunku do zagranicznych serwisów.
Dobrze jeżeli chcesz urozmaicić formułę portalu, ale te "blogowe wpisy" się nie przyjmują.


+1

PSN byl nieczynny raptem pare godzin pod wieczor bylo juz wszystko ok. Po co sapiecie na ten temat? Niezrozumiale sa dla mnie tego rodzaju pozywki. Zreszta wchodzac na PSN pierwsza moja reakcja - konserwuja kit pogram w singla, na pewno idzie wieksze spolszczenie...

Ta wiadomosc nie wniosla absolutnie nic konskruktywnego tak wiec idzie pała. Postarajcie sie lepiej nastepnym razem ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ten news do niczego się nie nadaje, niczego nie wnosi, ni-cze-go, żadnego wniosku, żadnej

Dnia 07.10.2009 o 00:52, TheAbsurd napisał:

pożytecznej informacji. Takie przerwy się zdarzają i zdarzać będą, nikt nie robi z tego
powodu szumu. Użytkownicy PSN już o tym wiedzą i po prostu czekają, użytkowników innych
platform to nie obchodzi w ogóle, co najwyżej będzie kolejna pożywka dla fanboyów X360.


Ale jaka pożywka ? Naprawdę nie ma się czym ekscytować - konserwacje serwerów są czymś normalnym, więc nikt obeznany w temacie się nie bedzie z tego powodu podniecał. Co prawda Sony samo lekko sobie strzeliło w stopę - trzeba było użytkowniów PSN powiadomić wcześniej co się święci, to teraz by nie było szumu. Tak jak robi to konkurencja - informacje o konserwacji "live" są podawane co najmniej z tygodniowym wyprzedzeniem (zawsze wiem kiedy i na jak długo będzie wyłączony). Nauczka na przyszłość.

A news ? O niczym - poziom onetu albo i o2. Dno i dwa metry mułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie wniosła ? Ktoś próbuje zalogować się na PSN dostaje jakiś bzdurny komunikat (odłączenie polskich użytkowników) więc szuka informacji w sieci i znajduje że ktoś coś źle przetłumaczył, więc nie rozumiem waszego oburzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@pridem
Bo takich odłączeń zdarza się dużo i chciałbyś zalew tego typu newsów? Żadna z tego ciekawostka.

@golic
> Zreszta wchodzac na PSN pierwsza moja reakcja - konserwuja kit pogram w singla, na pewno idzie wieksze spolszczenie...

Dokładnie. Wydawało mi się oczywiste, że to konserwacja, odcięcie graczy z Polski podejrzewałbym po znacznie dłuższym czasie.

@ Lordpilot
Nie widziałeś nigdy fanboyowskich wypowiedzi? Te małe, paskudne kreatury czepiają się najmniejszych bzdur i chociażby właśnie to, że "informacje o konserwacji "live" są podawane co najmniej z tygodniowym wyprzedzeniem (zawsze wiem kiedy i na jak długo będzie wyłączony)" będzie stanowić dla nich podstawę do wywyższania się, widziałem już podobne komentarze tak na gram.pl jak i na zagranicznych serwisach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Bo takich odłączeń zdarza się dużo i chciałbyś zalew tego typu newsów? Żadna z tego ciekawostka."
naprawde ?? no to wspolczuje :) no ale jak cos jest za darmo to nie ma co narzekać :P na XO takie "awarie" to naprawde zadkosc i sa uprzedzane sporo wczesniej a mimo to jest wielu marudzacych to wybrazam sobie jak macie to czesto i to jeszcze z takimi komunikatami bez uprzedzania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 18:15, pridem napisał:

"Bo takich odłączeń zdarza się dużo i chciałbyś zalew tego typu newsów? Żadna z tego
ciekawostka."
naprawde ?? no to wspolczuje :) no ale jak cos jest za darmo to nie ma co narzekać :P
na XO takie "awarie" to naprawde zadkosc i sa uprzedzane sporo wczesniej a mimo to jest
wielu marudzacych to wybrazam sobie jak macie to czesto i to jeszcze z takimi komunikatami
bez uprzedzania :P


Mam PS3 i X360, korzystam z PSN i Live. Nie narzekam, w czasie konserwacji przesiadam się na inną maszynkę, ew. PC.
I może nie bardzo dużo, ale tyle, że chyba każdy przeciętny użytkownik PSN spotkał się z niemożnością podłączenia więcej niż raz i wie, że zdarzają się przerwy techniczne itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować