Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejna faza testów nowego oprogramowania konsoli Xbox 360

8 postów w tym temacie

Lepiej by wprowadzili funkcjonalność, która dodawałaby możliwość szybkiego powrotu do ekranu z którego można odpalić grę, bo nawet będąc w głównym menu trzeba jeździć by odnaleźć ten ekran, a gdyby przypisać np że w menu głównym B włącza ekran z odpalaniem gry to by było szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facebook - mam konto, ale nie widzę się przed konsolą , wpisującego komentarze i dodającego zdjęcia ;) Chociaż patent z zapraszaniem do gry poprzez FB ? Przedni moim zdaniem. Z twittera biernie korzystam, w sumie dobry pomysł - można machnąć szybką wiadomość bez siadania do peceta. No i lasft.fm - tego mi brakowało - możliwości słuchania lasta z poziomu konsoli na "domowych" głośnikach... Mam nadzieję, że równocześnie poprawią działanie dasha i ogólną szybkość konsoli, bo to jej się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 15:48, marcinsud napisał:

Lepiej by wprowadzili funkcjonalność, która dodawałaby możliwość szybkiego powrotu do
ekranu z którego można odpalić grę, bo nawet będąc w głównym menu trzeba jeździć by odnaleźć
ten ekran, a gdyby przypisać np że w menu głównym B włącza ekran z odpalaniem gry to
by było szybciej.

wystarczy przeciez kliknac przycisk xbox guide i na dole jest zagraj w gre "x" i gra sie odpala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.10.2009 o 16:57, BCG-pl napisał:

wystarczy przeciez kliknac przycisk xbox guide i na dole jest zagraj w gre "x" i gra
sie odpala


mimo wszystko z ergonomicznego punktu widzenia, opcja którą zaproponowałem to są 2 kliki (czy co się na padzie robi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 17:10, marcinsud napisał:


> wystarczy przeciez kliknac przycisk xbox guide i na dole jest zagraj w gre "x" i
gra
> sie odpala

mimo wszystko z ergonomicznego punktu widzenia, opcja którą zaproponowałem to są 2 kliki
(czy co się na padzie robi)


stary obudz się! T zaproponowałes 2, a on nib nie? Xbox Guide + X to tez są 2, no.. ale nieważne.
A co do samego artykułu, to przeciez takie żeczy niesa wielkim przełomem jeśli chodzi o konsole. Przez PS3 można otwierać strony internetowe więc Facebook , Twitter czy też Last.fm również można odpalić, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować