Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Praca czeka - szukamy grafika!

22 postów w tym temacie

A jakieś inne przyziemne posady macie? :P
A tak na poważnie to szkoda, że Warszawa ode mnie jest oddalona o około 500 km, strasznie to komplikuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat kształcę się na zawód grafika-plastyka. Tyle tylko jestem w fazie początkowej.... Zresztą, jak już przy community marudziłem to i znów się powtórzę. Mam Warszawę blisko, ale siedziba jest w tak strategicznym miejscu, że jednak to jest już za daleko dla mnie ; p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2009 o 20:43, Mongoose napisał:

Tak jakoś dziwnie się w Polsce przyjelo ze nie NIGDY nie podaje sie płacy. Pewnie jakies
1200 netto na reke :S


Nie w Wawie. Pesymistycznie dawałbym 1800, ale realistycznie 2200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Photoshop, Illustrator, InDesign, Flash" - czyli "projektant" ma jednoczesnie bardzo dobrze znac sie na obrobce zdjec, animacji, kodowaniu w AS3, lamaniu tekstow/skladzie i tworzeniu grafiki wektorowej? Mozna obdzielic tym przynajmniej dwie osoby (grafik "internetowy" i grafik "klasyczny") :) i tak wlasnie sie na ogol robi:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2009 o 23:06, Dzikq napisał:

Co z zdalna pracą? :/


Jeśli mają dużo roboty, to lepiej mieć kogoś na miejscu i na etacie, niż zlecać pracę zdalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2009 o 23:21, loczyn napisał:

Właśnie, zdalna praca wchodzi w grę bo nie wiem czy się starać :)


Cytat z ogłoszenia:
"Praca na miejscu w budynku firmy:

Action S.A.
ul. Dawidowska 10, Zamienie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 02:24, Volvox napisał:

Jeśli mają dużo roboty, to lepiej mieć kogoś na miejscu i na etacie, niż zlecać pracę zdalnie.

&

Dnia 09.10.2009 o 02:24, Volvox napisał:

Cytat z ogłoszenia:
"Praca na miejscu w budynku firmy:

Action S.A.
ul. Dawidowska 10, Zamienie"


Tak tylko, że wtedy praca jest nieosiągalna przez wielu ludzi oraz nieopłacalna dla obu stron. Mógłbym się np zgodzić pracować za niższą stawkę, ale w domu, ponieważ dojazdy do pracy nie wchodzą w grę (z Łodzi to kosmos, z Serocka również). Sam przecież widzisz, że jest to zadupie, z resztą w poprzednich ofertach ludzie słusznie to zauważyli, ale znając życie znajdzie się ktoś "miejscowy" z wystarczającymi umiejętnościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak sie składa że idealnie odpowiada mi to stanowisko, aktualnie pracuję w drukarni jako operator dtp.... ale gdzie mi tam do warszawy ze śląska ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 10:40, loczyn napisał:

Tak tylko, że wtedy praca jest nieosiągalna przez wielu ludzi oraz nieopłacalna dla obu
stron. Mógłbym się np zgodzić pracować za niższą stawkę, ale w domu, ponieważ dojazdy
do pracy nie wchodzą w grę (z Łodzi to kosmos, z Serocka również).


Oni raczej by nie dawali ogłoszenia gdyby nie wykalkulowali sobie co im się bardziej opłaca. Zupełnie inaczej zleca się zdalnie pewne prace, a inaczej jak można z kimś pogadać twarzą w twarz i bieżąco uzgadniać plan co i jak ma wyglądać (gdzie grafik ''na szybko'' rysuje ogólny zarys i na poczekaniu można dokonywać zmian).
Jak komuś zależy to się przeprowadzi w okolice i będzie miał blisko do pracy (znam paru ludzi którzy tak robili aby pracować w Gram/CDP), a jak nie chce się przeprowadzić to niech szuka pracy w swoim mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 12:44, Volvox napisał:

/-ciach-/

No wiadomo, ale akurat Informatycy mają to do siebie, że często pracują na odległość. Mam znajomego który projektuje bazy danych dla wielkich firm, "pracuje" w Wielkiej Brytanii i siedzi w Polsce, niby projekty bardzo poważne i w ogóle praca wg. mnie raczej wymagająca siedzenia na miejscu, a jednak daje rade i firma również, wszyscy zadowoleni. Da się tylko trzeba chcieć, wydaje mi się, że grafik tutaj ma nie tylko tworzyć grafikę ale też robić smaczną kawę czy wozić paczki ;) Jedyne z obowiązków to całe to konsultacje, gdzie rzeczywiście ich jakość wypada lepiej gdy człowiek jest na miejscu, no ale...
Wiesz sam bym chciał pracować w gramie, jednak Warszawa do tanich miast nie należy więc płaca by musiała być na prawdę niezła żeby się to jakoś kalkulowało (mi żeby nie było). Do CDP już prościej bo dojazdy z Sercoka są proste łatwe i przyjemne.
Zazdroszczę warszawiakom, że mieszkają w Warszawie, tam jest zawsze multum fajnej pracy :)

Jak gram zrobi sklepik albo siedzibkę w Łodzi to pomyślimy... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde Zaczekacie 4 lata I będę Pracować ^^

Technik Informatyk:

* Specjalność Grafika Komputerowa ;D

O Cholera WaW-a o to Przesrane Ja Mieszkam W Krakowie ;/ No Nic :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 18:37, loczyn napisał:

Da się
tylko trzeba chcieć, wydaje mi się, że grafik tutaj ma nie tylko tworzyć grafikę ale
też robić smaczną kawę czy wozić paczki ;)


Grafik na miejscu ma tę zaletę, że szybciej reaguje na potrzeby zleceniodawcy, a komunikacja face 2 face jest efektywniejsza.
Kawę robimy sobie sami. Żadnych paczek się nie nosi

Dnia 09.10.2009 o 18:37, loczyn napisał:

Jedyne z obowiązków to całe to konsultacje,
gdzie rzeczywiście ich jakość wypada lepiej gdy człowiek jest na miejscu, no ale...


Ponieważ to ja będę główną osobą zlecającą te prace, to zachęcam, aby aplikowały też osoby spoza Warszawy.
Umiem współpracować ze zdalnymi grafikami, więc jakoś te minusy zdalności dałoby się zrekompensować, o ile poziom stworzonych kreacji będzie powalający :)

Więcej szczegółów odnośnie próbnych kreacji podałam w komencie tutaj:
http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=467684&n=59&k=3#km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 21:58, akne napisał:

Ponieważ to ja będę główną osobą zlecającą te prace, to zachęcam, aby aplikowały też
osoby spoza Warszawy.
Umiem współpracować ze zdalnymi grafikami, więc jakoś te minusy zdalności dałoby się
zrekompensować, o ile poziom stworzonych kreacji będzie powalający :)

Więcej szczegółów odnośnie próbnych kreacji podałam w komencie tutaj:
http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=467684&n=59&k=3#km


Dziękuję, wreszcie ktoś sensem :) Bardzo mi się to podoba i jeśli to rzeczywiście Ty jesteś osoba zlecającą to chyba się skuszę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować