• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Lacko

DiRT - problem z uruchomieniem gry (Rozwiązany)

Pytanie

Witam;)

Kupiłem dzisiaj pierwszą część DiRT''a żeby poczuć klimat przed wyjściem drugiej części, ale po zainstalowaniu gry i próbie uruchomienia wyskakuje mi raport "dirt.exe". Od razu mówię że na pewno nie jest to przyczyną słabego sprzętu ponieważ gra powinna mi pójść spokojnie na najwyższych wymaganiach, co do programu antywirusowego to posiadam Norton''a 2006 ale jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło żeby utrudniał działanie jakiejś gry... nie mam pojęcia co może być przyczyną tego błędu więc byłbym bardzo wdzięczny za pomoc...;)

z góry dzięki i pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 08.10.2009 o 21:14, Lacko napisał:

Witam;)

Kupiłem dzisiaj pierwszą część DiRT''a żeby poczuć klimat przed wyjściem drugiej części,
ale po zainstalowaniu gry i próbie uruchomienia wyskakuje mi raport "dirt.exe". Od razu
mówię że na pewno nie jest to przyczyną słabego sprzętu ponieważ gra powinna mi pójść
spokojnie na najwyższych wymaganiach, co do programu antywirusowego to posiadam Norton''a
2006 ale jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło żeby utrudniał działanie jakiejś gry... nie
mam pojęcia co może być przyczyną tego błędu więc byłbym bardzo wdzięczny za pomoc...;)


z góry dzięki i pozdro

Directx zainstalowany? Instalowałeś może nowe sterowniki do karty graficznej? To jest częsty błąd w różnych grach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 08.10.2009 o 22:07, Bartex69 napisał:

Directx zainstalowany? Instalowałeś może nowe sterowniki do karty graficznej? To jest
częsty błąd w różnych grach...


takk... Directx 9.0c i mam nowe sterowniki bo ostatnio instalowałem do Mirror''s Edge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.10.2009 o 23:11, Lacko napisał:


> Directx zainstalowany? Instalowałeś może nowe sterowniki do karty graficznej? To
jest
> częsty błąd w różnych grach...
>

takk... Directx 9.0c i mam nowe sterowniki bo ostatnio instalowałem do Mirror''s Edge.


Może byś pyknął fotkę? Bo spotkałem się z różnymi rodzajami tego błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

czy spotkał się ktoś jeszcze z takim przypadkiem związanym z tą grą...? Byłbym bardzo wdzięczny za jakieś sugestie co by można było z tym zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mój problem jest zgo3a dziwny zainstalowa3em sobie colina i wywala mi b3ąd za3ączony na obrazku reinstalowa3em go ju? 3 razy i nic a sterowniki dopiero co aktualizowane wie ktoś mo?e co z tym babolem zrobia ?

20100312164735

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.03.2010 o 16:49, khelban napisał:

Mój problem jest zgo3a dziwny zainstalowa3em sobie colina i wywala mi b3ąd za3ączony
na obrazku reinstalowa3em go ju? 3 razy i nic a sterowniki dopiero co aktualizowane wie
ktoś mo?e co z tym babolem zrobia ?

Hmm OpenAl? Gdyby to było open gl to co innego ale i tak spróbuj uaktualnić grafikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.03.2010 o 19:29, Witcher1990 napisał:

> Mój problem jest zgo3a dziwny zainstalowa3em sobie colina i wywala mi b3ąd za3ączony

> na obrazku reinstalowa3em go ju? 3 razy i nic a sterowniki dopiero co aktualizowane
wie
> ktoś mo?e co z tym babolem zrobia ?
Hmm OpenAl? Gdyby to było open gl to co innego ale i tak spróbuj uaktualnić grafikę



przecież napisałem że mam aktualne sterowniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 12.03.2010 o 20:08, khelban napisał:


przecież napisałem że mam aktualne sterowniki

Podobny problem miałem gdy pobrałem stery niezbyt kompatybilne do mojej karty na laptopie. Wtedy odpalając csa wywalało błąd open gl coś tam no found bardzo podobnie jak u Ciebie dlatego napisałem żebyś spróbował innych sterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeśli jesteś jeszcze zainteresowany odpowiedzią na swoje pytanie to napisz do mnie na maila a odblokuję temat.

Ponieważ drugi (i prawdopodobnie jedyny aktualny) problem został rozwiązany temat zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować