Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Halo 3: ODST i 125 milionów dolarów

14 postów w tym temacie

Fenomen halo jest dla mnie czymś co umyka moim zmysłom. Nie rozymiem czym sobie ta seria zdobyła fanatycznych fanów w ilości hurtowej... a przeszedłem pierwszą część. Określił gym grę mianem "kolejny shooter S-F".

Nie jest do zła gra, jest bardzo dobra... ale to wszystko. To troche za nało na takie zainteresowanie. Dlatego nie rozumiem ochów i achów i kolejnego sprzedanego miliona egzemplarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się ta gra bardzo podoba, bo powiedzcie ile jest gier o kosmitach, które są przepełnione kolorami? Ta gra ma niesamowity klimat Halo ODST ma jeszcze super tryb. A poza tym ludzie kupują to też dla mappack''ów, bo multi też jest genialne i gdyby nie było nikt do dzisiaj nie grałby w multi, a jednak gra jest cały czas na szczycie rankingu XBL konkurując z CoD4: MW, którym się tek zachwycacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 10:21, destro177 napisał:

Halo 3 nie ukończyłeś, a ODST nie masz i się wypowiadasz... Przynajmniej przeglądając
Twój GT.

Ukończyłem Halo 3 na normalu gdzieś ponad połowę, a resztę na easy i pewnie dlatego nie widziałeś tego na GT, bo nie mogłem rozwalić jednego gościa :(, a ODST grałem u kumpla w firefight (czy jak to się tam pisze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po jaką cholerę to zdanie na koniec tekstu? Nie, oczywiście że nie chodzi o pieniądze. Producenci i wydawcy to w istocie filantropi, którzy pracują dla dobra ludzkości za uśmiechy i dobre słowo. Przecież to oczywiste, że jak coś się sprzedaje to trzeba produkować tego więcej. Wg mnie większym skokiem na kasę jest abonament w grach MMO i nasz ZUS ;-)
Swoją drogą, wytłumaczcie mi o co to całe halo wokół HALO? Co w nim jest takiego fajnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HiddenNick twoja wypowiedź jest bez sensu. Żeby marka zyskała jakiś status, musi zaistnieć, przyjąć się i zapaść w pamięć.

Co do fenomenu marki, to mocne mulit z rewelacyjnym wsparciem i bądź co bądź dobrze zrealizowany singiel i chyba jedna z niewielu gier w których nawet ktoś kto nie trzymał w ręce pada da sobie radę. Tak czy siak o gustach nie ma co rozmawiać, bo wszystkim nie dogodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne czego by unikali to szybkości wydawania nowego tytułu z serii, może co pół roku? :]

@MAD_G4M3R: poradzi ale na Easy, dalej zaczynają się schody.

@Statix: jakbyś był rodowitym amerykaninem to byś nie zadawał takich pytań.

@Dante_Syn_Spardy: jedyne co by się stało to sprzedaż byłaby wolniejsza, o ilość nie byłoby się co martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2009 o 11:10, Xjumpaytech napisał:

Ukończyłem Halo 3 na normalu gdzieś ponad połowę, a resztę na easy i pewnie dlatego nie
widziałeś tego na GT, bo nie mogłem rozwalić jednego gościa


Na normalu? Nie rób siary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 14:28, destro177 napisał:


> Ukończyłem Halo 3 na normalu gdzieś ponad połowę, a resztę na easy i pewnie dlatego
nie
> widziałeś tego na GT, bo nie mogłem rozwalić jednego gościa

Na normalu? Nie rób siary ;)

To był chyba mój pierwszy FPS, w który grałem na Xboxie :P tak mi się zdaje. :) Wcześniej grałem tylko na koncie na konsoli w racery, bijatyki, rodzinne i zręcznościowe :P. Chciałem ostatnio wszystko zrobić na legendary, ale tak jakoś mi się odechciało i zacząłem robić GoWa na wysokim i później szalonym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować