Zaloguj się, aby obserwować  
Woo-Cash

Nobel dla Obamy!

65 postów w tym temacie

Bardziej niż z Obamy śmiałbym się z komitetu, bo ta nagroda naprawdę jest dziwna i dziwnie ją argumentują.
Poza tym gdzieś słyszałem komentarz, że Obama dostał nagrodę po prostu za to, że nie jest Bushem i zajął jego miejsce. To by się już zgadzało, ale jeszcze bardziej potwierdzałoby głupotę komitetu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świat wykańcza poprawność polityczna. Wielu myśli, że Obama dostał nagrodę dlatego, że jest pierwszym prezydentem USA rasy innej niż biała lub dlatego, że nie jest Bushem. Mylicie się, Obama dostał nagrodę nobla (tak z małej litery pisze nobla, bo to już nie jest elitarna nagroda) bo jest czerwony. W USA wprowadza się systematycznie socjalizm. Ktoś powie, że to brednie w stylu JKM albo coś w tym stylu. Powiedzcie mi więc dlaczego np. ubezpieczenia zdrowotne w USA do tej pory nieobowiązkowe, teraz staną się obowiązkowe (a najlepiej jeszcze państwowe w stylu naszego ZUSu). Kto był chociaż raz w gmachu ZUSu wie, że nic dobrego z tego nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 12:22, audioslave2000 napisał:

Powiedzcie mi więc dlaczego
np. ubezpieczenia zdrowotne w USA do tej pory nieobowiązkowe, teraz staną się obowiązkowe
(a najlepiej jeszcze państwowe w stylu naszego ZUSu). Kto był chociaż raz w gmachu ZUSu
wie, że nic dobrego z tego nie wyjdzie.


Gdzieś czytałem, że to nie będzie kosztować 900mld jak twierdzi Obama, ale 2.2 bln dol. Obama pierwszym i ostatnim czarnoskórym prezydentem USA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 23:24, Furr napisał:

Ot, na przykład ja jeszcze żadnej nie wywołałem!

No, nie byłbym tego taki pewien. Wszak parę "cywilizacji" wybiłeś, niekoniecznie wschodnich ;P On ma jednak własnych sprzątaczy ;/

Dnia 09.10.2009 o 23:24, Furr napisał:

Też powinienem dostać pokojowego nobla...!

Mi by wystarczył z fizyki, może nawet wtedy polubiłbym ten przedmiot. Za parę lat może i będzie jak w "Kongresie futurologicznym" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować