Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GameStar powraca!

45 postów w tym temacie

Nie mam ani jednego numeru tej gazety. I raczej nie kupię. Na razie zadowalam się cda i psx ;D Co do artykułu o przerabianiu konsol to mam nadzieję że to nie będzie toturial z narzędziami na dvd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coz profesjonalne to to chyba nie jest, jak zobaczylem na okladce TeamSpeak vs Skype: jaki program do komunikacji w grach sieciowych to sie troche zrazilem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się skusze na ten numer - swego czasu kupowałem GamStar i całkiem nieźle mi się go czytało. Poza tym pełna wersja może być interesująca - czytałem wiele pochlebnych opinii na temat BattleForge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby GameStar przebił CD-Action. Mam jeden numer ze starych czasów, który nie był rewelacyjny. Ale może kupię i zobaczę czy od tamtego czasu nastąpiła jakaś zmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 15:15, Volvox napisał:

Mnie najbardziej boli, że upierają się przy płycie. Bez niej było by taniej i może bym
się przez to skusił.


Niestety muszą się upierać, inaczej nic by nie sprzedali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nisza jest po Clicku i lecących na łep na szyję KŚG i PLAY - ale raczej wypełnia ją internet np Gamezilla.pl o Gram.pl nie wspominając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GameStar? Jakoś nigdy wcześniej nie słyszałem... Kojarzy mi się z GameRankingiem, ale to akurat nie jest pozytywna opinia :P Na płycie nic ciekawego, okładka zbyt chaotyczna - podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 15:53, Laid_back napisał:

Niestety muszą się upierać, inaczej nic by nie sprzedali


To rzecz której nigdy nie zrozumiem. Dziś każdy może sobie pościągać demka i inne materiały z internetu, więc po co komu płytka? Niby są pełne wersje gier, ale w większości są słabe, a za oszczędzoną kasę można łatwo kupić coś z tanich serii (to co się lubi, a nie to co dają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować