Zaloguj się, aby obserwować  
Zbicku

Mount & Blade Ogniem i Mieczem - Temat Ogólny

255 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2009 o 19:06, darth_16 napisał:

Mam problem. gdy kram w kampanię i dochodzi to jakiejś bitwy na otwartym polu to zamiast
zrowia 100% mam okolo 1/4 i wszystkie bitwy przegrywam. Czy to normalne?



Też tak czasami miałem.
Ogólnie gra jest jeszcze trochę niedorobiona. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 22:56, karolekx23x napisał:

Wiec patchy wszystko naprawia , pewnie wyjda za jakis czas


Już jeden wyszedł ale STANOWCZO ODRADZAM !! , po zainstalowaniu go na każdym kroku występują artefakty graficzne, które wcześniej o dziwo nie miały miejsca! Do tego jeszcze, po wygranej bitwie kiedy możemy kogoś zwerbować do naszego oddziału, gra się wyłącza z błędem. Żadnych natomiast pozytywnych zmian nie zauważyłem. Można przeinstalować wtedy grę ale wcześniejsze zapisane stany gry nie będą przez tego patcha działać, tak więc Z CAŁEGO SERCA NIE POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 07:41, Wahgaroth napisał:

Już jeden wyszedł ale STANOWCZO ODRADZAM !!


No jak zainstalowałem w dniu premiery to mi zassał go bez pytania. Pisałem już jak mi się OiM wywalił po walce 50 na 160. Ech.
Teraz po większych bitwach zostawiam jednego jeńca, żeby nie stracić zwycięstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 09:19, Greebo4 napisał:

> Już jeden wyszedł ale STANOWCZO ODRADZAM !!

No jak zainstalowałem w dniu premiery to mi zassał go bez pytania. Pisałem już
jak mi się OiM wywalił po walce 50 na 160. Ech.
Teraz po większych bitwach zostawiam jednego jeńca, żeby nie stracić zwycięstwa.



Jak chcesz wejść w gołego OiM, to nie klikasz w ikonkę na pulpicie (bo to jest launcher). Wchodzisz w katalog z grą i włączasz plik "oim.exe". Pewnie to już wiesz, bo to jest wiedza na poziomie szkoły podst.

Podobno ma wyjść kolejny patch w II połowie grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 11:36, Karol44 napisał:

herb masz przecież taki jak twój kraj to nie 1 część mount i blade (inni ludzie mają herby ?)


No, inny miał Kmicic, a inny Czarnecki. A ja nie mam żadnego.
Swoją drogą ktoś już wzniecał bunt popierając innego kandydata do tronu niż obecny? Bo właśnie mam zadaanie zrobić to u Turków....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 13:30, Greebo4 napisał:

Swoją drogą ktoś już wzniecał bunt popierając innego kandydata do tronu niż obecny? Bo
właśnie mam zadaanie zrobić to u Turków....


Chyba Tatarów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 19:32, darth_16 napisał:

I co zrobiłeś z tym? W sensie dalej tak masz czy wyszedł jakiś patch?



Patch wyszedł i ten błąd naprawia, kilka postów wyżej o nim napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Nie wiecie czy z Ogniem i Mieczem bedzie tak jak z Wiedzminem ?
Chodzi mi o to czy za kilka tygodni nie ukaże sie poprawiona {bez błędów} wersja gry} ?
Jeśli coś Wam wiadomo to napiszcie słówko a wstrzymam się z zakupem gierki do momentu aż poprawią i wydadzą ją ponownie.

Chciałam zadać to pytanie bezpośrednio komuś z CD PROJECT ale nie udostępniono niestety graczom meaila kontaktowego więc pisze na forum.
Przeraża mnie ilość błędów w grze oraz instalacja kolejnych łatek wię z niecierpliwością czekam na wieści.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 22:01, 1_Gniewko napisał:

Chciałam zadać to pytanie bezpośrednio komuś z CD PROJECT ale nie udostępniono niestety
graczom meaila kontaktowego więc pisze na forum.


Nigdy nie slyszalem o firmie CD Project. Zarzucasz bledy w grze, a sam nie piszesz poprawnie nazwy firmy... Jednak gdybys sie chcial o te kwestie zapytac kogos z firmy CD Projekt to zapraszam do watku, w ktorym udziela sie Konsul tego dystrybutora:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49900&u=166

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Co do błędów w grze to niestety pełno o nich postów na forach związanych z grami.
Mam bardzo złe doświadczenia z patchami i łatkami więc z bólem serca przyjełam fakt że gra na którą tak czekałam jest tak niedopracowana pełna bugów i w takim stannoe została wypuszczona na rynek.

Jeśli chodzi o Wiedzmina to wiem że gra sie wieszała i było mało grywalna więc po kilku tygodniah ukazała sie poprawiona wersja.
Przepraszam za błąd w nazwie firmy po prostu go przeoczyłam.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie bo mam zadanie odbić warszawę od króla. no i zebrałem tych wojewodów, hetmanów i innych no i kiedy szturmuje warszawę to tylko ja sam jak ich włączyć do oblężenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować