Zaloguj się, aby obserwować  
Zbicku

Mount & Blade Ogniem i Mieczem - Temat Ogólny

255 postów w tym temacie

Witam. Panowie powiedzcie mi jak można zacząć wątek fabularny?? bo jeżdzenie po mapie na koniu i wykonywanie małych zadań mi się znudziło, jestem już szlachciem w RP, mam ponad 700 respektu, armia jest niemała, dwusetny dzień w grze, a jak kogoś pytam o zadanie specjalne to mówi ze nie ma nic dla mnie, zagłoba rozmowny też nie jest i nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 09:37, jokerrro1 napisał:

Witam. Panowie powiedzcie mi jak można zacząć wątek fabularny?? bo ...



Jeśli chodzi fabułę dla Polski to

Spoiler

pogadaj z dowolnym polskim szlachcicem o sytuacji w kraju tak abyś otrzymał misję potop, następnie zakończ rozmowę i zagadaj do niego ponownie, wyczerp wszystkie opcje dialogowe, jedna z nich prowadzi do tego, że szlachcic z którym gadamy skieruje nas właśnie do Zagłoby ... Skoro Pracujesz dla RP więc nie powinieneś mieć kłopotu z rozpoczęciem tego wątku.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale nie mam takiej opcji w dialogu żeby zapytać o sytuacje w kraju. mogę zapytać jak idzie wojna, gdzie kto jest i o zadania. z wieloma pułkownikami, hetmanami itd już rozmawiałem i zawsze jest to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie.
Z tego co wiem to są obecnie 3 części Mount & Blade i z tego co wiem wymagają połączenia z internetem. Rejestruje się je w steam, czy na czym to polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!

Wykonuję właśnie kampanię kozaków z poszukiwaniami tego czarnego hetmana. Mam już w oddziale Mamaja i otrzymałem zadanie odnalezienia Iwana Barabasza.

Istnieje jednak pewna przeszkoda-Iwan Barabasz został przeze mnie JUŻ doprowadzony do władzy! Już wcześniej go poparłem i wyniosłem do rangi władcy kozaków. Próbuję do niego zagadać, ale nie ma żadnej opcji porozmawiania na temat czarnego hetmana.

Posiadam co prawda zapis sprzed poparcia Barabasza (zrobiłem go tak na wszelki wypadek), ale on pochodzi jeszcze sprzed poparcia Radziwiłła! Czy to oznacza, że muszę od nowa robić całe to powstanie Radziwiłła? A może istnieje jakieś wyjście z tej sytuacji?

Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to, że cały czas spadają mi morale o 3, od jakiegoś czasu jest normalne? Nie miałem, żadnego komunikatu o chorobie (chyba, że zmienili i pokazuje się na dole), przeczekałem dwa dni w jakimś mieście i podczas wypoczynku też spadają. Lekarzy w oddziale mam kilku, jedzenia też mam sporo ( żadnych, które się psują). Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Panie i Panowie. Czy wiadomo coś o Ogniem i Mieczem: Dzikie Pola? CDP zapowiadało, zapowiadało i teraz cisza. Ja ze swojej strony powiem tylko, że wpadłem dzisiaj na jeden sklep internetowy, w którym najnowsza część M&B ma kosztować 64 zł. W sklepie tym podano datę premiery- 3 grudzień 2010. Co Wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie są warunki na otrzymanie od Jana Kazimierza własnych posiadłości? Mam u niego +60, u RP bodaj +103, większość szlachciców mnie lubi [może 2 mam obojętnych], sława w granicach 250-300, nie pamiętam dokładnie. Szacunek 5. Co jeszcze muszę osiągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam problem. Co mogę zrobić z generałem przeciwnika jeśli został pojmany w niewolę (ustaliłem, że nie mogę go sprzedać u pośrednika). Myślę, że jegomość się może przydać, ale nie mam pojęcia na co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować