Zaloguj się, aby obserwować  
Zbicku

Mount & Blade Ogniem i Mieczem - Temat Ogólny

255 postów w tym temacie

Cześć mam problem chciałbym odsprzedać koledze grę. No i wszystko ładnie ale kiedy mój kolega chce zainstalować ale prosi go o kod aktywacyjny wpisuje a tu mi mówi że kod jest wykorzystany. Instalujemy ponownie u mnie na komputerze a tu bez kodu normalnie wchodzi. I tu moje pytanie czy powiedzielibyście mi jak usunąć ten kod co u mnie siedzi na komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można rekrutować z wiosek,
tylko trzeba mieć trochę w stosunkach!
:P
Ja mam w Sofonowie 70 pkt. i kosynierów tyle do mnie idzie, że cały oddział zapełniają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 10:49, adamb96 napisał:

Cześć mam problem chciałbym odsprzedać koledze grę. No i wszystko ładnie ale kiedy mój
kolega chce zainstalować ale prosi go o kod aktywacyjny wpisuje a tu mi mówi że kod jest
wykorzystany. Instalujemy ponownie u mnie na komputerze a tu bez kodu normalnie wchodzi.
I tu moje pytanie czy powiedzielibyście mi jak usunąć ten kod co u mnie siedzi na komputerze.


wejdź w start -> uruchom i wpisz regedit I tam poszukaj wpisu związanego z M&B. Usuń to. powinno zadziałać, ale pewien nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po paru godzinach gry w patch widzę, że jest lepiej. Na 7 poziomie po wielu próbach mja 30-osobowa kompania zdobyła jakąś twierdzą, którą Szwedzi zajęli od Chanatu(27 załogi). Zaraz mnie Chan Tatarski przyjął i mogłem wybrać sztandar!. Twierdza wraz ze wsią mi się zachowała i teraz łopocze tam moja flaga. Patcha polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia łatka poprawiła większość błędów ale dodała kilka nowych:

- Nie można rekrutować wojska w przyjaznych wioskach i własnych grodach
- Podczas szturmu na miasta i zamki żołnierze lubią się blokować w wąskich przejściach i mają kłopoty z wchodzeniem po drabinie.
- Po zdobyciu wrogiego miasta znikają wszyscy NPC oprócz strażnika więzienia
- Coś spaprali z walkami pieszymi bo można czasami tłuc przeciwnika ile wlezie a trafień nam nie zalicza.
- No i dalej nie ma broni miotanej w sklepach.

A to oznacza że gra jest dalszym ciągu niekompletna i na razie lepiej ją sobie odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 14:26, peter000 napisał:

A jak dawać jedzenie swojej drużynie?


Wystarczy, że masz zapasy w ekwipunku, a one będą ubywać. Chyba ktoś je wtedy je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 14:31, Greebo4 napisał:

> A jak dawać jedzenie swojej drużynie?

Wystarczy, że masz zapasy w ekwipunku, a one będą ubywać. Chyba ktoś je wtedy je.

Nie prawda! To wina gryzoni! One podjadają Ci żarcie! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 15:32, Wahgaroth napisał:

A ciekawe co konie jedzą, w grze nie ma żadnej paszy. xD

No jak to co? Kiełbasę, kurczaki i inne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem nie mogę złożyć przysięgi królowi jestem najemnikiem Polskim jak król wrócił z niewoli niema kwestii bym złożył mu przysięgę w tych dialogach co jest grane ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 17:06, Eagle20 napisał:

Witam mam taki problem nie mogę złożyć przysięgi królowi jestem najemnikiem Polskim
jak król wrócił z niewoli niema kwestii bym złożył mu przysięgę w tych dialogach co jest
grane ???????????


Musisz paść przed nim na kolana i przyprowadzić 500 wołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2010 o 17:24, Kapas napisał:

Musisz paść przed nim na kolana i przyprowadzić 500 wołów.


chyba nawet to by nie poskutkowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 22:48, Eagle20 napisał:

Czemu nie można werbować we własnych wioskach ludzi ?

Bo z tego co słyszałem trzeba mieć z wiochą 70 relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ! Jak zrobić misję "Powstanie Radziwiłła" w której chodzi o to, by wzniecić bunt przeciwko Królowi Janowi Kazimierzowi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 22:55, KuroNeko napisał:

> Czemu nie można werbować we własnych wioskach ludzi ?
Bo z tego co słyszałem trzeba mieć z wiochą 70 relacji.



mam z wiochom 80 relacji i nic to na pewno błąd kolejny gry co za gówno ta gra !!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 14:27, Kalenos napisał:

Mam pytanie ! Jak zrobić misję "Powstanie Radziwiłła" w której chodzi o to, by wzniecić
bunt przeciwko Królowi Janowi Kazimierzowi ?


Ja robiłem taki u tatarów. Spotykasz się za szlachcicem i mówisz ...... Radziwił jest prawowitym władcą..... i próbujesz przekonać rozmówcę. Jak się nie posłucha to go lejesz i póbujesz z następnym. Spora armia i umiejętność zdobywania zamków mile widziana.

P.S: Ja to robiłem w wersji 1.012 więc może już coś spieprzyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie ściągnąłem najnowszego patha i jak rozmawiałem z np: Janem Kiszko , Fiodorem Obuchowiczem i Jerzym Chaleckim to nie było opcji żeby powiedzieć że Radziwił jest prawowitym władcą tronu ;/
PS
Poza tym nie sądze żebyś robił tą samą misję u tatarów bo Radziwiłł powiedział, że jak wzniecę bunt to mi opowie o Czarnym Hetmanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować