Zaloguj się, aby obserwować  
Zbicku

Mount & Blade Ogniem i Mieczem - Temat Ogólny

255 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2010 o 15:24, Renzov napisał:

Jak instaluje M&B to jest napisane, że mogę zainstalować grę tylko trzy razy. To prawda?


Jak jest tak napisane to chyba prawda... Ale sam nie wiem, jeszcze nie sprawdzałem.

Ja mam inne pytanie: Jak wykonać misję "potop" ? Pokonałem Szwedów (pojawia się komunikat, że frakcja Szwecja została pokonana), ale misja nie została zaliczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 20:27, Minsc_i_Boo napisał:

Gra już jest grywalna, czy dalej ługi-bugi?


Pograć można ale misji fabularnych ukończyć się nie da (przynajmniej tych dla Polski ) ... łata 1.15 jak wyjdzie to pewnie gdzieś w ostatnich dniach stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2010 o 20:46, Pluszak napisał:

Pograć można ale misji fabularnych ukończyć się nie da (przynajmniej tych dla Polski
) ... łata 1.15 jak wyjdzie to pewnie gdzieś w ostatnich dniach stycznia.


Tragedia. Tyle czasu po premierze i dalej lipsztyk. Coś czuje że grę kupię dopiero wtedy kiedy skończy w taniej serii i będą wydane wszystkie niezbędne łatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 20:25, misiu1964 napisał:

> Jak instaluje M&B to jest napisane, że mogę zainstalować grę tylko trzy razy. To
prawda?

Jak jest tak napisane to chyba prawda... Ale sam nie wiem, jeszcze nie sprawdzałem.


A mógłby odpowiedzieć mi ktoś kto jest tego pewien??? PLZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakończyłem swoją przygodę z MBOiM. O ile da się pograć i wszystko dalej jest klimatyczne tak jak w podstawce to cała reszta to kompletna tragedia.
Nie da się ukończyć ,,wątku fabularnego'''' - jeśli można to tak nazwać.
Ta tzw kampania ,,potop'''' to jedna wielka kpina - od pewnego momentu pojawiające się komunikaty o błędzie w skrypcie nie pozwalające na dalsze pchnięcie akcji do przodu było co najmniej frustrujące.
Wydaje mi się że ktoś powinien nas graczy oficjalnie przeprosić za ,,uraczenie'''' nas niegrywalnym gniotem.
,,Ukłony'''' dla CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 23:19, Renzov napisał:

> > Jak instaluje M&B to jest napisane, że mogę zainstalować grę tylko trzy razy.
To
> prawda?
>
> Jak jest tak napisane to chyba prawda... Ale sam nie wiem, jeszcze nie sprawdzałem.


A mógłby odpowiedzieć mi ktoś kto jest tego pewien??? PLZ


Z tego co gdzieś ktoś z CDP pisał to można aktywować 3 razy ale można dezaktywować 10 razy a każda dezaktywacja wraca aktywację czyli teoretycznie maksymalnie można grę aktywować 13 razy. Aktywować grę trzeba tylko przy reinstalacji systemu czyli jak nie ruszasz systemu to nie trzeba po reinstalce aktywować... Tylko że jak Ci system trzy razy padnie to zamiast 13 razy masz tylko 3 ... Ta ograniczona ilość aktywacji jest jedną z wielu nieuczciwość (mówiąc delikatnie... bardzo delikatnie) jakie popełnił CDP wydając tą grę ... Ja w każdym razie nic od nich więcej w edycji premierowej nie kupie i będę do tego wszystkich namawiał gdyż ta firma straciła resztkę zaufania jakie do niej miałem, a przed oszustami trzeba ostrzegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 12:43, Pluszak napisał:

> > > Jak instaluje M&B to jest napisane, że mogę zainstalować grę tylko trzy
razy.
> To
> > prawda?
> >
> > Jak jest tak napisane to chyba prawda... Ale sam nie wiem, jeszcze nie sprawdzałem.

>
>
> A mógłby odpowiedzieć mi ktoś kto jest tego pewien??? PLZ

Z tego co gdzieś ktoś z CDP pisał to można aktywować 3 razy ale można dezaktywować 10
razy a każda dezaktywacja wraca aktywację czyli teoretycznie maksymalnie można grę aktywować
13 razy. Aktywować grę trzeba tylko przy reinstalacji systemu czyli jak nie ruszasz
systemu to nie trzeba po reinstalce aktywować... Tylko że jak Ci system trzy razy padnie
to zamiast 13 razy masz tylko 3 ... Ta ograniczona ilość aktywacji jest jedną z wielu
nieuczciwość (mówiąc delikatnie... bardzo delikatnie) jakie popełnił CDP wydając tą grę
... Ja w każdym razie nic od nich więcej w edycji premierowej nie kupie i będę do tego
wszystkich namawiał gdyż ta firma straciła resztkę zaufania jakie do niej miałem, a przed
oszustami trzeba ostrzegać.

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam następujący problem: otóż mam misje przekonania do siebie 3 szlachciców, żeby król mnie przyjął na służbę. Wołodyjowskiego i Kmicica już załatwiłem, ale mam problem ze Skrzetuskim. Gdy pytam jak zyskać jego przyjaźń to nie moge nic zrobić dalej! Jest napisane zebym kliknął lewy przycisk myszy, ale to nic nie daje, gra sier aczej nie zawiesza bo jest muzyka, a moja postac w tym okienku się rusza, ale żeby wyłączyć grę to musze z menadżera zadań, co moge zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 09:56, JediPrzemo napisał:

Mam następujący problem: otóż mam misje przekonania do siebie 3 szlachciców, żeby król
mnie przyjął na służbę. Wołodyjowskiego i Kmicica już załatwiłem, ale mam problem ze
Skrzetuskim. Gdy pytam jak zyskać jego przyjaźń to nie moge nic zrobić dalej! Jest napisane
zebym kliknął lewy przycisk myszy, ale to nic nie daje, gra sier aczej nie zawiesza bo
jest muzyka, a moja postac w tym okienku się rusza, ale żeby wyłączyć grę to musze z
menadżera zadań, co moge zrobic?


Czekać na patch''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No musisz czekać na patha, który to naprawia...
A tak wogóle skąd masz te zadanie ? To jest po podbiciu Warszawy z rąk Szwedów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 14:36, Kalenos napisał:

No musisz czekać na patha, który to naprawia...
A tak wogóle skąd masz te zadanie ? To jest po podbiciu Warszawy z rąk Szwedów ?


To jest już naprawdę dosyć daleko, po wyzwoleniu warszawy oraz po służbie u chana i dlatego mnie to irytuje, bo nie chcę od nowa przechodzić gry ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 14:19, Kalenos napisał:

Aha. Jak ty podbiłeś tą Warszawę ? U mnie nie działa :/


Musiałem się wykosztować i pewnie miałem szczęście... Inwestowałem dużo w perswazję i dowodzenie, więc mogłem mieć sporo żołnierzy, następnie poleciałem do obozu najemników pod Krakowem i kupiłem mniej więcej po równo piechoty i strzelców, uzbroiłem ich na maxa i ruszyłem na stolicę. Generalnie starałem się unikać tłoku i strzelałem, ale żołnierzy też sporo straciłem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam problem z wykonaniem zadania "tajny azyl".
Chodzi o to, że musze pojechać do starosty w wiosce (nie pamietam nazwy, ale cuś na D) i powiedziec super tajne hasło brzmiące "ogniem i mieczem". Gdy gadam z nim, czyli wypowiadam chasło, on wpada nie krzycz mi tu nad uchem bom sie uchlal na weselu czy cus w tym stylu.
I tu ma problem. Co/Jak zrobić?? POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 18:15, sebabyku napisał:

I tu ma problem. Co/Jak zrobić?? POMOCY

Musisz popytać w różnych państwach to wtedy oni ci coś tam powiedzą i ci się odblokują nowe zawołania, a to będzie coś po rusku lub ukraińsku. Z tego co pamiętam to ostatnie słowo to było szastie, ale niewiem czy dobrze pamiętam ;)
Edit: W Rosji chyba trzeba było zapytać jakie jest zawołanie kozaków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 18:15, sebabyku napisał:

I tu ma problem. Co/Jak zrobić?? POMOCY


Jak wyżej napisał Kalenos + "Na sławu i szczaiste"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Dziekuje za wcześniejszą pomoc.
Tym razem mam problem nie z zadaniem. Dziwnie samoczynie rosną mi atrybuty (normalnie to jest fajno ale jak dochodzi do monetu gdzie jestem szybszy od konia lub zabijam husarza z piąchy to nie jest przyjemne). Czy problem może być związany z walka w karczmie na szable?? Co prawda, gdy przegrałem to pokazało się zadanie (czy coś w tym stylu) że mam ranę i dalej walczyłem. Czy to może być przez to??
I pytanie nr. 2
kiedy będzie nowy patch, bo widze że błedów jest nadal DUŻOOOOOOOOOOOOO!! (co mnie wkurza):/
Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować