Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Carnage zawita do Marvel Ultimate Alliance 2

11 postów w tym temacie

Chyba czas kupić Marvel UA 2 i tak kochałem tą gra na pc :D Dodatkowa postać i to Carnage to przecież arcydzieło same w sobie, bo w żadnej innej grze nie było możliwości grania takim herosem :D Z nicerpliwością czekam na niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie zgadzam się z Wolviem. Carnage to jedna z tych całkowicie psychodelicznych i psychopatycznych postaci, prawdziwy koks, który sieka ludzi na pół. Zwłaszcza dobrze wspominam jego pojawianie się w tych staaarych komiksach ze Spider-Manem, który jeszcze kiedyś nie był w ogóle ugrzeczniony, a flaki latały ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym łotrem Marvela jest Venom (Eddie Brock), choć Carnage też nie jest zły. To że nie ma głębokiego portretu psychologicznego, to nic nie znaczy. Ta postać po prostu miała tylko siać śmierć i zniszczenie. W końcu nazwa Carnage do czegoś zobowiązuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z komiksów o Spider-Manie zdecydowanie najbardziej lubiłem Carnage''a. Konkretny psychol dla którego liczy się jedynie sianie zła i zabijanie. Venom też był świetny, ale sam Eddie Brock to laluś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płytki to Ty jesteś Wolvie.

A ja Carnage zawsze lubiłem za to jego podejście do bezsensownego zabijania he he :D za to właśnie kochamy Carnage. Venom to zasmarkaniec w porównaniu do Kasady'ego. Tej postaci nie jest potrzebna żadna głębia, nikt nie zastanawia się nad istnieniem, motywacjami kierującymi Carnage'm. Ta postać po prostu jest i działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować