Zaloguj się, aby obserwować  
Zaskron

[m] - wymieniaj punkty na nagrody

7 postów w tym temacie

Witam. Trafiłem na bardzo ciekawą stronę [m]. Zbieramy w niej punkty, które potem wymieniamy na świetne nagrody. Jest ktoś z was w klubie? Co o niej sądzicie?
Do serwisu nie możemy dostać się bez zaproszenia - jest w pełni elitarny.
Jeżeli chcecie dołączyć to piszcie w temacie adresy email a chętnie was zaproszę - liczba miejsc ograniczona do 18.
Rejestracja i uczestnictwo jest za darmo. Czekam na odpowiedzi.
Wiadomość do gram.pl: Nie reklamuje się, a ludzie bez zaproszenia nawet nie sprawdzą tej strony - proszę o nie zamykanie tematu, bo to świetna strona. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Totalny fail z tymi tematami. W tym miesiącu było ich kilkanaście i wszystkie zostały zamknięte.
To już się zaczyna robić nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 23:13, luq napisał:

Totalny fail z tymi tematami. W tym miesiącu było ich kilkanaście i wszystkie zostały
zamknięte.
To już się zaczyna robić nudne.


Wiem, pewnie im chodzi o buxy albo coś.
To jest pewne w 100% i ciężko się dostać.
Ja z tego nic nie mam tylko 2 pkt które mi nic nie dają.
Podaj email to wyślę Ci zaproszenie i zobaczysz na czym to polega. Naprawdę dobra strona, jest takich pełno ale ta jest prawdziwa, jej właściciel to były właściciel serwisu amazon.com. Pewna strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 23:18, nightfaler napisał:

BTW. w sumie to pod reklamę to można podczepić połowę tematów z forum.


No właśnie
Chcecie to spróbujcie, zobaczycie sobie na czym to polega, po pewnym czasie zgarniecie nagrodę. Działa w 100% a nie tak jak ten shit który reklamują na forach. Ja normalnie piszę na tym forum i jestem w nim od dawna.
Sprawdźcie i przekonajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to działa na zasadzie szczęśliwej piramidki, która zwie się piramidą argentyńską, i co prawda nie ma w tej sytuacji żadnej kasy w to wciąganej, niemniej jednak śmierdzi od tego na kilometr.

Na sam początek należy zadać sobie pytanie, i to powinien zadać każdy z was, czy ktoś kiedykolwiek dał mi coś za darmo?
Może tak...
Ale czy było to coś wartościowego.?
I dane to było tak od siebie, bez żadnych większych ważnych świąt?
Ot po prostu zaczepił cię człowiek na ulicy -powiedział, dobrze ci chłopie z oczu patrzy, masz tu 2 tysiące ot tak.?

No to odpowiedź macie na to już podaną i to uczyniliście sami.
Nie wiem po co wogóle ten lockerz ma być, może po prostu kolesie zbierają bazę adresów mailowych po to by potem zaspamować ją zboczonymi reklamami, może po prostu sprawdzają ludzką naiwność -" bo mogę coś dostać za darmo" kto wie...

Tak naprawdę nikt na tym nie zyskuje prócz tego, że ludzie tracą nerwy atakowani wciąż i stale bzdurnymi lockerzowymi zaproszeniami...
Ty szary człowieku który dasz się w to wkręcić nie zyskujesz nic - to na tobie pan X czy pan Y zyskuje jakieś tam punkty, ty wkręcając się w to - wkręcasz innych dla ogólengo ubawu twórców strony.

I oczywistym jest to, że za jakiś czas zaczną się pojawiać zadowolone głosy użytkowników tejże strony, którzy z wielką radością będą opisywać jak to cieszą się z zyskanych nagród.
Wszystko to podobne jest do tych megaloterii sms-owych na których to można wygrać ciężkie pieniądze - wystarczy tylko.... no właśnie wystarczy tylko.

Dajcie sobie towarzysze z tym spokój jest to tylko niepotrzebna strata czasu, ludzie chcący zyskać pseudo coś wkręcają i zaśmiecają internet tylko po to by móc coś zyskać.

A pan Kowalski wysłał sms i udało się wygrał nowy samochód, pan Rostowski też wysłał i wygrał zmywarkę do naczyń, a pan Kapuściński nie wysłał esemesa ale jest bogatszy o 3,66 zł ? A to dlaczego..?
Ano wiadomo co to za "konkursy" prędzej czy później ktoś za to będzie musiał zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2009 o 23:17, Zaskron napisał:

Wiem, pewnie im chodzi o buxy albo coś.
To jest pewne w 100% i ciężko się dostać.
Pewna strona


O tej stronce o której piszesz, było już na tym forum dziesiątki tematów.
Pewne na 100%? Przecież nie wydają nagród, przynajmniej do 15 października (o czym zapomniałeś napisać)

Temat zamykam bo to reklama i do tego męcząca.
(Jeśli jakimś cudem zaczną na nowo rozsyłać nagrody za taką samą ilość punktów jak ostatnio i będzie można je tak samo łatwo zdobyć, to zrobimy wątek na forum o tej stronie)

--------------------------------------------------------------------------

Spoiler

Jednak na to nie licz. Przeczytaj to co napisał Malcollm, a później sobie sam policz. Sprawdź jakąś nagrodę tam za ile jest punktów i podziel przez 2 (bo tyle jest punktów za wejście). Następnie sprawdź ile taka rzecz kosztuje w normalnym sklepie i podziel jej cenę przez otrzymana wcześniej liczbę. Czy naprawdę wierzysz, że ktoś płaciłby tyle za każdorazowe wejście na stronę? (nie mówiąc o innych sposobach na zdobycie tych punktów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować