Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

50 poziom w Aion w 17 dni

103 postów w tym temacie

Boże chorzy gracze ;d Ja w miesiąc mam dopiero 27 lvl ale to dlatego ze czasu nie mam.

Cieszylbym sie z tego ze mam najwiekszy lvl i jestem ze tak powiem BOGIEM jak narazie :P ale z drugij strony jakbym mial juz full lvl to bym nie mial co robic xD NIe byloby PVP. Z kim? wszyscy jakis 30lvl a ja 50? Bez przesady :D

P.S. Gra WYMIATA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie tu już trzeba mieć z bania żeby grać 17 dni po 18-20 godzin dziennie ;D Nie starczyło bi mi czasu na nic praktycznie jakbym tyle grał !!! Szkoła, kumple, dziewczyna itd. ;D nie wyrobił bym <lol2>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, a ja myślałem, że moje 10-12 godzin dziennie w WoW-a przez kilka tygodni w wakacje to było dużo...chlip, chlip. Respekt dla wytrzymałości fizycznej i psychicznej takich graczy - 4 godziny snu, 20 grania to już naprawdę hardcore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 30lvl Sin''a na telemachusie. Przyznam szczerze ze od paru dni nie gram. Nie chce mi sie. Nic nowego ta gra nie wprowadzila czego wczesniej by juz nie bylo. Rozwiniety crafting, lore, pve -> WoW. Wielkie oblezenia zamkow i walka z bossem ->WAR. Nic odkrywczego w zakresie questow te same do znudzenia powtarzane schematy idz zbierz iles kwiatkow i przynies, idz zabic muchomorka i przyniesz 10 ee serduszek. Instancja - mob, mob, mob, boss 3 spele na krzyz, nast boss 3 spele na krzyz, nast boss 2 spele na krzyz i po godzince dwóch koniec. Jedyny satysfakcjonujacy (jak sie uda) ale i denerwujacy (bo na ogol nie wychodzi to co chcemy) niezmiernie kawalek tej gry to crafting kiedy wkoncu za ktoryms razem critnie zeby zrobic cos lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 15:54, Burszurasek napisał:

Jakie no-lify ? Po prostu studenci... 10h w akademinku, 7h na wykładach i mają. :D


W akademikach to się zwykle co innego robi więc nolify jak dla mnie. Tacy gracze sami są jak boty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować