Zaloguj się, aby obserwować  
cybek21

BUMERANG

9 postów w tym temacie

Czy ktoś z was ogląda ten ciekawy program bublicystyczny ??? leci od zamieszchłych czasów...

Myśle że przydałby się taki bumerang na nasze MEDIA ale z adnotacją całokształtu ich emisji

Wczoraj lecial film "Cienka Czerwona Linia" (film który powinien dostać oscara) Jak to bywa na polsacie
owy film przekrojony jest zawsze reklamami. Dawniej to i może dało się wytrzymać ale teraz....
Jeszcze do losowania było w miarę spokojnie bez reklam. po losowaniu jak burz.
POLSAT się wycfanił!!!! puszcza
FILM<> REKLAME ---> POLECAMU ---> REKLAMA <>FILM
w trakcie samego filmu naliczylem aż 12 !!!! reklamówek serialu "KOCHAJ MNIE KOCHAJ"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


PIsze niewyraźnie i z blędami ale ciekawie ;)

Dalej....
Narzie najeżdżam na POLSAT!!!

SERIALE Polsatu - parnaście lat temu gdy wracałem do domu z wielką niecierpliwością włączałem TV
Na Polsacie leciał serial Wings albo Dróżyna A i może nie bylo zbyt dużo tych serjali a co zatym idzie niebyło też
zbyt dużego wyboru to i tak wciągały .
Dziś aź boje się włączyć TV czemu ??
Lista najgorszych seriali POLSATU :
- "FALA ZBRODNI"
- "AS"
Jedno od drugiego niczym ię nie różni


- "PENSJIONAT POD RÓŻĄ"
- "SAMO ŻYCIE" (rodem klanu z 1)
pzostawie bez komentarza
SERIALE Polsatu to jeden wielki bubel!!!!! chłam i beznadzieja wypelniona tandetą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Głośno też jest o serialu "KOCHAJ MNIE KOCHAJ" .....

Mówią że to wielki serialowy HIT!!!!
hmmmm to ciekawe bo zazwyczaj HIT-em nazywamy coś co jest nowością ale w oparciu o rzetelną
opinie ?? ciekawe kto wydał tą opinie.... zapewne sam reżyser no i może aktorzy, ale co z nami
wiernymi oglądaczmi...
Dla nich nie liczy się nasze zdanie wciskaja bubel i wypelniają go reklamami.

Polsat ma też na szczęście dobre strony i jest ich dużo ale o tym kiedy indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj, zanim napiszesz posta zastanów się i napisz wszystko w jednym poście, taki spam jest niedozwolony . Osobiście też nie lubię reklam polsatu . Z moich obliczeń wynika, że reklamy razem wzięte trwające podczas filmu są dłuższe niż sam film o 10-20 minut . Dlatego warto mieć jakąś stację która nie puszcza reklam ( Tutaj nie będę podawał tytułów, chociaż takiej stacji sam nie mam i jestem skazany na reklamy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W gruncie żeczy nie znajdziemy DARMOWEJ stacj bez reklam, tylko te któe wymagaja abonamentu, bo to jednak za reklamy kupują licencje albo tworzą seriale/programy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A HBO ? Słyszałem, że podczas filmu jest 0 reklam . Tylko pomiędzy filmami zdażają się jakieś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 11:53, WorldWar3PL napisał:

A HBO ? Słyszałem, że podczas filmu jest 0 reklam . Tylko pomiędzy filmami zdażają się jakieś
.


a czy HBO nie jest płatny? Aby mieć HBO trzeba mieć kablówke/"satelite" która jest zaliczana do "autoryzowanych dystrybutorów", a aby mieć polsat często nie trzeba mieć nic "dodatkowego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować