Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ukraińcy pracują nad nową strzelaniną

12 postów w tym temacie

Ja jestem na tak, producenci zza wschodniej granicy robią przaśne gry choć równie obdarowane bugami. Jak na UE3 wyglada łanie, nie świeci się tak masakrycznie jak inne produkcty na tym silniku.
Początek 2010r.? A mi tu pociąg jedzie. Materiałó z gry niewiele a tu już premiera. Nie mówię przy tym o obsuwach jak przy STALKERze ale tak szybko chyba nie wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dobre doświadczenia ze Stalkerem pozwalają z optymizmem zapatrywać się na premierę Scivelation.", znaczy bug-i są w modzie ayt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O! Kolejna gra post-apokaliptyczna od strony ruskich :). Mam tylko nadzieję że Metro 2033 wyjdzie wcześniej...

_____
Mówię że post-apokaliptyczna bo tak widać po screenshotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 12:58, L33T napisał:

"Dobre doświadczenia ze Stalkerem pozwalają z optymizmem zapatrywać się na premierę Scivelation.",
znaczy bug-i są w modzie ayt ?


Cóż, jedni wolą genialną grę z niedoróbkami technicznymi, drudzy co prawda dopracowaną, ale bezmyślną siekę pokroju Gears of War.

Co do samej gry, to że ukraińska jeszcze nic nie znaczy. Jakoś nie wydaje mi się, aby była w stylu S.T.A.L.K.E.Ra. Chodzimy w drużynie, przyklejanie się do ścian - z wyglądu bardziej przypomina GoW''a, co zbyt dobrą rekomendacją nie jest. Czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest żadna nowa gra tylko gra SALVATION po zmianie wydawcy. Zmienił się silnik graficzny, i nazwa gry ale jeśli o pomysł dalej jest to SALVATION. Ej GRAM.PL poczytajcie nieco newsów np. na GOL-u. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UE3... Ten silnik jest taki... "błyszczący". Co do gry. Jestem wyrocznią - gra będzie średniakiem, który niczym nie zachwyca, ma wiele bugów i niedociągnięć, choć posiada klimat i średniej jakości fabułą, to i tak się nie przeciśnie do grona "The best".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować