Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Windows Vista - w październiku i sześciu różnych wersjach?

48 postów w tym temacie

... i do tego najbardziej okrojona i najtańsza wersja "Starter" ...
Ciekawe ile będzie kosztować i o ile będzie okrojona. Mi winda potrzebna jest tylko do grania i netu, mam nadzieje że będzie kosztować 10zł i spełni moje oczekiwania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Microsoft powoli rozpędza machinę marketingową swojego nowego systemu operacyjnego. Powoli udostępnia kolejne fakty związane z Windows Vista. Wiemy już np., że system pojawi się na rynku w aż sześciu różnych wersjach, a jego premiera według informacji jakie gigant podał współpracującym z nim firmom, odbyć ma się na początku października.

Przeczytaj cały tekst "Windows Vista - w październiku i sześciu różnych wersjach?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewno bedzie za 400-500zl Tak czy siak jej nie kupie bo na mysl, ze przy zmianie plyty glownej ebde musial kupic kolejny raz dostaje dreszczy. Jawne oszustwo i wyludzanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak znam życie starter bedzie kosztowal 300 350 normalny 450 500 biznes 650 700 a ultimate kolo 900 950 aczkolwiek roniwe dobrze mozna tez ceny podniesc o 100 albo i 200 zl wszytko zlaezy od M$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby podstawowa wersja kosztowała powiedzmy 100 zł to piractwo by sie znacznie ograniczyło.
A tak pozostaje linux, szkoda tylko że Wow nie bardzo chce pod linuchem chodzić (ale ciągle nad tym pracuje).
Jak mi sie uda odpalić to moge zrobić fdisc i usunać partycje NTSF, FAT32, FAT16 i co tam jeszcze ten Microsoft obsługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo...starter to może nie być taka głupia sprawa. Kupić sobie system bez gadżetów za niższą ceną ,a resztę wgrać samemu wedle upodobań. MS zaczyna mieć co raz ciekawsze (dla konsumenta) podejście. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tak sobie myślę, że chyba z okazji premiery Visty, zrobię sobie prezent, kupię Maca i przejde na Mac OS''a X :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 14:47, Seldon napisał:

Oooo...starter to może nie być taka głupia sprawa. Kupić sobie system bez gadżetów za niższą
ceną ,a resztę wgrać samemu wedle upodobań. MS zaczyna mieć co raz ciekawsze (dla konsumenta)
podejście. :)

----
miło by było, za małe pieniądze dostaniesz do ręki dziadostwo na którym odpalisz trzy aplikacje (w rozdziałce 640x480): antywirus, anty spyware i firewall :P

Starter to z założenia taki badziew, który może być przeznaczony np do czytelni internetowej, gdzie komp jest wykorzystywany tylko do netu, ew pisania i więcej z niego nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 15:21, Vh napisał:

miło by było, za małe pieniądze dostaniesz do ręki dziadostwo na którym odpalisz trzy aplikacje
(w rozdziałce 640x480): antywirus, anty spyware i firewall :P

Starter to z założenia taki badziew, który może być przeznaczony np do czytelni internetowej,
gdzie komp jest wykorzystywany tylko do netu, ew pisania i więcej z niego nie zrobisz


Taaa....i każda wersja będzie miała oczywiście inne jądro ... :/

Pomyślałeś trochę zanim to napisałeś , czy tak sobie z głupa strzeliłeś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do grania jest wersja Home Deluxe czy jakos tak. Opisana jest, ze najlepsza do gier...
Ale to totalne bzdury pisza, np. wersja Biznesowa Deluxe czy jakos tak zapewni "plynnosc dzialania systemu", a inne wersje nie maja takiego punktu... czyli inne moga ciac... lol... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż mam sprzęta odpowiedniego do wymagań tego "systemu" to go nie kupię. Nie będę wyrzucał pieniędzy w błoto dla jakiegoś Halo 2, które i tak nie mam zamiaru kupić. Mam jedynie nadzieję, że producenci gier nie będą robić swoich produktów tylko i wyłącznie pod to coś. M$ zrobił po prostu za dobry produkt jakim jest Windows XP i jakoś nie widzę potrzeby zmieniania go na coś lepszego (lepszego w mniemaniu M$). Mógłbym zostać przekonany do instalacji Visty jedynie w przypadku gdy dostanę ten system w wersji "upgrade" do mojego XP-ka za powiedzmy 1/4 ceny XP Home (w wersji OEM).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 14:47, Seldon napisał:

Oooo...starter to może nie być taka głupia sprawa. Kupić sobie system bez gadżetów za niższą
ceną ,a resztę wgrać samemu wedle upodobań. MS zaczyna mieć co raz ciekawsze (dla konsumenta)
podejście. :)


tylko ze wersja starter jak slyszalem ma miec mozliwosc odpalenia max 3 aplikacji O_o wiec odpalamy painta,notatnik i gg :D chce posluchac muzy? wylacz gg ^_^ to ma byc wersja dla poczatkujacych oraz dla krajow rozwijajacych sie.
jak na XP cos nie bedzie chodzic to trzeba bedzie przejsc na Viste ale poczekamy zobaczymy ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie okrojona wersja będzie droższa niż win XP a za tą najlepszą pewnie będzie można XBOX''a kupić :) Bo znając ceny M$ to wydaje mi się, że nie przesadzam... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 15:44, Dominix napisał:

tylko ze wersja starter jak slyszalem ma miec mozliwosc odpalenia max 3 aplikacji O_o wiec
odpalamy painta,notatnik i gg :D chce posluchac muzy? wylacz gg ^_^ to ma byc wersja dla poczatkujacych
oraz dla krajow rozwijajacych sie.
jak na XP cos nie bedzie chodzic to trzeba bedzie przejsc na Viste ale poczekamy zobaczymy
^_^


Podejrzewam ,że będzie można go przerobić tak ,że będzie hulał lepiej niż wersja Ultimate, bo wątpie , by MS chciało się robić kilka różnych systemów na raz. Raczej wrzucą jakąś bzurną blokadę w taskmanager. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 15:44, Dominix napisał:

> Oooo...starter to może nie być taka głupia sprawa. Kupić sobie system bez gadżetów za
niższą
> ceną ,a resztę wgrać samemu wedle upodobań. MS zaczyna mieć co raz ciekawsze (dla konsumenta)

> podejście. :)

tylko ze wersja starter jak slyszalem ma miec mozliwosc odpalenia max 3 aplikacji O_o wiec
odpalamy painta,notatnik i gg :D chce posluchac muzy? wylacz gg ^_^ to ma byc wersja dla poczatkujacych
oraz dla krajow rozwijajacych sie.
jak na XP cos nie bedzie chodzic to trzeba bedzie przejsc na Viste ale poczekamy zobaczymy
^_^


Pewnie na xpeka nie będzie chodzić to co na viste bo po co :D więcej kasy będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować