Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 2 nie zostanie przesunięty na grudzień

13 postów w tym temacie

/ciach/

Jeez, ile jeszcze.
Robert a.k.a. @fourzerotwo Bowling sam potwierdził, że premiera wersji PCtowej nie jest przesunięta. Przynajmniej narazie
Cytat z Twittera
402 from twitter : 23:15 09 october :: @tazman311 No answer to tweet. PC officially is not delayed unless I update otherwise. Wouldn''t know if it''s delayed till at least next week
Ew. obsuwa będzie wiadoma w tym tygodniu.
Po kilku update''ach strony IW, data premiery mimo wszystko się nie zmieniła.
Także przestańcie ludzie robić ferment!
Gdy coś się zmieni i będę wiedział więcej na ten temat, poinformuję na forum x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się modlę, żeby ta gra okazała się niewypałem. I żeby Kottick zbankrutował. Bo dobry towar nie wymaga reklamy a ci nawet napoje energetyczne będą robić z uwzględnieniem MW2 O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 17:08, Dasqez napisał:

A ja się modlę, żeby ta gra okazała się niewypałem. I żeby Kottick zbankrutował. Bo dobry
towar nie wymaga reklamy a ci nawet napoje energetyczne będą robić z uwzględnieniem MW2
O.o

Napoje energetyczne z MW 2? Daj dowód,i tak gra nie będzie potrzebować żadnych napojów,żeby była lepsza wysprzedasz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 17:12, Bartex69 napisał:

> A ja się modlę, żeby ta gra okazała się niewypałem. I żeby Kottick zbankrutował.
Bo dobry
> towar nie wymaga reklamy a ci nawet napoje energetyczne będą robić z uwzględnieniem
MW2
> O.o
Napoje energetyczne z MW 2? Daj dowód,i tak gra nie będzie potrzebować żadnych napojów,żeby
była lepsza wysprzedasz ...


http://www.cdaction.pl/news-9022/napoj-energetyczny-modern-warfare-2-zapowiedziany-zdradza-kiedy-bedzie-dlc.html proszę bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to jeszcze jakaś konkurencja się ostała? Przynajmniej na PC z tego, co się orientuję, pod koniec roku nic prócz MW2 ciekawego nie wychodzi, dopiero na początku przyszłego. Jeśli jednak o czymś zapomniałem, nie zabijajcie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdaje z tego co wiem ta gra moze byc bardzo fajna albo i nie ma kazda część call of duty i jestem przekonany ze czym lepsze wersje tym lepsze efekty i wszystko ta gra to bedzie hit roku mówie to bo wiem tak jak call of duty MW1 miała 2 miejsce roku ta gra to wypas i wszystkim ją polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować