Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars - zamówienia przedpremierowe!

313 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2006 o 14:46, Selv napisał:

To ja się spytam inaczej, czy 31 marca będzie można zamawiać w CDP te wersje z dodatkami? (CD,
plakat)


Pakiet z kluczami, wersją CD i plakatem nie ma nic wspólnego z grą i jej zawartością. To całkowicie oddzielny produkt, który nie może być dołączany do zamówień w sklepie internetowym. Przeczytaj dokładnie tego posta:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=5235&pid=31 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki że tak jeden pod drugim, ale mam kolejne pytania:
1) Czy dużo straciłem zaczynając gre od drugiej części??
2) Czy rozwój postaci do tego 20 poziomu zajmuje dużo czasu czy mało (mam nadzieje że dużo) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 15:09, MINIONQ napisał:

Sorki że tak jeden pod drugim, ale mam kolejne pytania:
1) Czy dużo straciłem zaczynając gre od drugiej części??
2) Czy rozwój postaci do tego 20 poziomu zajmuje dużo czasu czy mało (mam nadzieje że dużo)
??

Ja ci powiem gram w to od poniedziaku rozwuj postaci do poziomu 5 zajoł mi jakieś 5 godzin i im większy poziom tym więcej czasu ci to zajmuje. 1 część cie wprowadza w świat GW i jest na początku wzglednie lekka a ta 2 to napewno da mocnego kopa ;] Puki co 1 część jest fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Nie chce kłamać, ale straciłeś bardzo dużo :(.
2. W zależności jak grasz. Jesli jestes doświadczony idzie szybko, jak grasz mniej i masz trudności bedziesz dłużej zdobywał skill poins.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie co do innej promocji
Jak zakup GWF ma sie do promocji z heyah ? [25% taniej za smsa]
Istnieje mozliwosc kupna tej gry za 75% ceny podstawowej czyli 129,90 ?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 15:09, MINIONQ napisał:

Sorki że tak jeden pod drugim, ale mam kolejne pytania:
1) Czy dużo straciłem zaczynając gre od drugiej części??
2) Czy rozwój postaci do tego 20 poziomu zajmuje dużo czasu czy mało (mam nadzieje że dużo)
??


1. Od drugiej części ? nie rozumiem.
2. To zależy jak chcesz grać, wykonując wszystkie napotkane questy i dużo walcząc to szybko osiągniesz 20 lvl, natomiast ja nie przejmowałem się questami tylko posuwałem fabułę do przodu, to dość późno zdobyłem 20 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pakiet z kluczami jest prawie nieprzydatny dla aktualnych posiadaczy GW, bo oni tak czy siak wezmą udział w tym evencie 24-26 marca, a na dodatek każdy z nich ma możliwość wysłania 3 zaproszeń do znajomych.
Teraz pytanie: czy CDP ma zamiar tak samo jak w zeszłym roku dać ciała (żeby nie pisać gorzej) przy premierze GW: Faction? Wersję "podstawową" kupiłem w końcu od znajomego, który sprowadził ją z Anglii, bo nie dość, że najpierw premiera była przełożona kilkukrotnie, to w dniu jej nastąpienia gra była niedostępna w żadnym sklepie w Częstochowie - w Empiku też jej nie było i ten stan utrzymywał się około 2-3 tygodni. Tak więc zamawiam, ale liczę, że CDp nauczyło się czegoś od zeszłego roku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówicie że sporo straciłem. To mam teraz takie pytanie do CDP. Czy będzie może GW+ GW:F??
Jak nie to kupie tylko drugą cześć (info dla Patryka R: Faction nie jest dodatkiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli zaczynając gre od Factions nie będe znał fabuły z jedynki, więc pod tym względem chce wiedzieć czy dużo straciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 15:25, Patryk R napisał:

Tak wiem Factions to całkiem oddzielna gra.

Ja bym napisał tak:
Dla obecnych posiadaczy GW - Factions jest dodatkiem.
Dla tych, którzy przygodę z GW rozpoczynają od Factions - Factions jest stand-alone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chm... no i co mi po tym kluczu... jako ze mam podstawke GW to wezme udzial w testach tak czy siak a zaproszen to 3 sztuki moglem dac wiec poczekam nie spieszy mi sie.A i tak u nas w sklepie za 89 zloty kupie po premierze jak w zeszlym roku podstawke.:)No ale na pewno taniej.I to mnie dziwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 15:33, MINIONQ napisał:

Czyli zaczynając gre od Factions nie będe znał fabuły z jedynki, więc pod tym względem chce
wiedzieć czy dużo straciłem.

Oj dużo x-) ale nie tylko o fabułe chodzi po prostu możesz sobie nie dać w 2 części rady i może to wolno Ci iść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko z calkiem innej beczki, niestety wciaz aktualne w dzisiejszych czasach (ahhh pOLSKA:( )...mianowicie, o ile mi wiadomo to spodkania z innymi graczami byly wylacznie w miastach, nie liczac radosnego biegania z druzynka...a moje pytanie brzmi: czy jest jakikolwiek sens odpalania tej gierki na modemie 56kb/s (zeczywisty: max 5kb/s ) ????? bo tak sie przymiezam do gierki i jestem w kropce....czekam na odpowiec ;) z gory dziekuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i tak na marginesie PvE do tej pory nie przeszedlem stoje w Yaks bo nmi sie jakos nie chce...Pogrywam tylko w pvp bo te pve to jakies malo ciekawe jest.AAaaa bym zapomnial nie znosze farmerow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dać rady... pod jakim względem??
Nie będe mieć wysokopoziomowej postaci?
Nie będe zapoznany ze sterowaniem (o to się nie boje, bo zazwyczaj starczy mi kilkanaście minut, by wszystko załapać)?
Czy coś innego? Możesz mi to dokładniej wyjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A ja mam pytanko z calkiem innej beczki, niestety wciaz aktualne w dzisiejszych czasach (ahhh pOLSKA:( )...mianowicie, o ile mi wiadomo to spodkania z innymi graczami byly wylacznie w miastach, nie liczac radosnego biegania z druzynka...a moje pytanie brzmi: czy jest jakikolwiek sens odpalania tej gierki na modemie 56kb/s (zeczywisty: max 5kb/s ) ????? bo tak sie przymiezam do gierki i jestem w kropce....czekam na odpowiec ;) z gory dziekuje..

Spokojnie dasz rade engine gry jest strasznie szybki i daje rade nawet na slabych kompach co za tym idzie serverki tez smigaja wiec 56kb/s da rade pewnie jako ostatni z teemu bedziesz wchodzil ale zawsze zdazysz.Ja mam 128 Kb/s i przewaznie pierwszy jestem.Wiec jak masz mocniejszego kompa to sie ie obawiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować