Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioWare chciałby powrócić do Jade Empire

52 postów w tym temacie

Jedynka była fajna, szkoda tylko, że pomysłów starczyło w niej na trzy rozdziały. 4,5 6 i 7 były już sporo krótsze i strasznie liniowe (Piec Lorda Lao - super pomysł, tylko znowu: dlaczego liniowo to zrobili?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę. Czytam te wasze komentarze i sobie powoli uświadamiam, że jestem chyba jedynym człowiekiem tutaj, który się po prostu odbił od tej gry. Po jakiejś godzinie grania odszedłem od niej i już nie wróciłem. Irytowała mnie i nie wciągnęła, a walki, na które się tak napaliłem, zwyczajnie mnie zawiodły. Nie mówię już o tym, że RPG w tej grze prawie nie było, przynajmniej na początku (nie mówię że to źle, po prostu nastawiłem się na rozbudowany edytor postaci, rozdzielanie statystyk, zarządzenie ekwipunkiem). Może muszę zacząć od nowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super rozbudowanego RPG nie ma w tej grze co szukać. Ma za to świetne dialogi, postacie, fabułę i dużo akcj i fantastyczny klimati.
Też kocham tą grę i chętnie bym zobaczył kontynuację. Chyba sobie znowu zainstaluje, bo gra jest wyjątkowa :D
Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako rpg kiepskie, dialogi, postacie, fabuła, klimat - rewelacja. Schemat podobny zresztą do ostatniego trendu Bioware.

Kocham tę grę! Zróbmy listę kto oczekuje na JE 2 i wyślijmy do BioWare :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie! Im szybciej zaczną robić, tym lepiej ;-) Jeydnkę bardzo miło wspominam jako wprowadzenie do jRPG gierek, next step Last Remnant, a potem już otwarta droga do całej reszty imho - żeby się nie nadziać na przepaść kulturową, jak się wcześniej w żadnego Finala nie grało ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 22:32, Furr napisał:

U mnie to samo.
Instalowałem może dwa razy i za każdym razem po jakiejś godzinie rezygnowałem.
Podobnie było akurat w przypadku Morrowinda - do tej pory nie rozumiem fenomenu tych
gier...


Do tej proy nie rozumiem fenomwnu "rpg" od Bioware

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 00:59, Jumpkov napisał:

> U mnie to samo.
> Instalowałem może dwa razy i za każdym razem po jakiejś godzinie rezygnowałem.
> Podobnie było akurat w przypadku Morrowinda - do tej pory nie rozumiem fenomenu
tych
> gier...

Do tej proy nie rozumiem fenomwnu "rpg" od Bioware


Znaffcy wreszcie wypłynęli i w tym temacie :D

Filmy oglądacie też na tej zasadzie? Pierwsze 10 minut, i wyłączacie bo to na bank gówno i nie rozumiecie fenomanu tych filmów.
Książki po 3 stronach idą do śmieci bo nie rozumiecie ich fenomenu?

No do gratuluję inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 21:22, wsaadman napisał:

> Ja najbardziej chcę kolejną część Neverwinter Nights. Chociaż w Jade Empire grałem
i
> jak wyjdzie kontynuacja, to pewnie też zagram.
Prawa do NWN ma przecież inne studio ;p (Obsidian).


Nie wiem, ale jest to całkiem możliwe. Wiem, że BioWare też ma coś wspólnego z NWN, dlatego tak jakoś mi się skojarzyło. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne lajcikowe action RPG z elementami "mordoklepki" w stylu beat''em up - tak właśnie wspominam tą grę :) Bardzo mi się zresztą podobała, jedyny zarzut jaki mam, to że była ciut za krótka (skończyłem w 14 - 15 godzin bodajże, a wykonałem też większość questów pobocznych). Gra była też świetnie sportowana - mam wersję blaszakową i sterowanie klawa+mysz sprawdzało się bardzo dobrze. Optymalizacja również była bez zarzutu - grałem na starym kompie jeszcze, na ktrorym już niektóre gry się nie uruchamiały, za to JE śmigało aż miło.

No i John Clesee jako jeden z zupełnie pobocznych NPC też rządził ;-)

Ogółem - na sequel czekam z otwartymi ramionami, choć wiadomo że dwójka na razie jest tylko w odległych planach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli czytam jakąś fantastykę, to owszem, zdarza mi się po godzinie zamknąć i nie wracać. Tak samo w filmach - jeśli ten okazuje się być marną amerykańską komedią - nie zamierzam siedzieć do końca ''a nuż jednak w połowie zmieni się w inteligentny humor z głębokim przesłaniem''.

Chłam to chłam. Szkoda życia na próby zgłębienia na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 10:16, Furr napisał:

Chłam to chłam. Szkoda życia na próby zgłębienia na siłę.


Mógł Ci się nie spodobać, ale Jade Empire na pewno nie jest chłamem. Ja się przy tej grze bawiłem doskonale, przeszedłem parę razy i do tej pory to jedna z moich ulubionych gier. Fabuła jest świetna, bardzo dobrze wykreowane postacie, muzyka też super, klimat i oryginalny świat. Fajnie jakby powstał sequel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie chodzi o to, czy Twoim zdaniem, czy nie. Patrząc obiektywnie Jade Empire to nie chłam. Może Ci się nie podobać Porsche 911, ale to nie jest chłam. Jak napiszesz, że Twoim zdaniem 911 to chłam, to Cię wyśmieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować