Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Grający w World of Warcraft przymuszeni do Battle.netu

44 postów w tym temacie

Myślę że to niepotrzebe i może komlikoać sprawę. No chyba że przygotowują to pod coś większego, niewiem np. jakieś połączenie światów WoW''a Diablo i StarCrafta. To by było całkiem ciekawe powiem wam. Chciałb coś takiego zobaczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że takiemu trialowcowi, jakim jestem ja, nie dali pingwinka : (. Cóż...konto z battle netem połączyłem akurat wczoraj, bo i tak i tak zamierzam dalej grać w pełnego WoWa i żadnych problemów technicznych mieć nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 18:03, SERGYO napisał:

Myślę że to niepotrzebe i może komlikoać sprawę. No chyba że przygotowują to pod coś
większego, niewiem np. jakieś połączenie światów WoW''a Diablo i StarCrafta. To by było
całkiem ciekawe powiem wam. Chciałb coś takiego zobaczyć :D


Wraz ze startem B.Net 2.0 i StarCraftem 2 będzie możliwość rozmawiania między ludźmi grającymi w różne gry.
Jeżeli ty grasz w WoWa, a twój znajomy w SC 2 to będziecie mogli ze sobą gadać, o ile obaj będziecie mieli siebie na wzajem na firend list. Obejmie to również Diablo 3 i inne ewentualne gry Blizza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i następny śmieć, który ptrzyczynia się do zmniejszenia popularności Blizzarda, następne przymuszenia. Trochę polityka szantażu nie jest na miejscu "MUSISZ zrobić jak chcemy, albo nie pograsz". Jakże to kojarzy się z terroryzmem, ale cóż, będą mówić, że dobrowolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysl na ten battle.net bardzo mi sie podoba. Widac ze blizzard sie stara uatrakcyjnic wszystkie gry jeszcze bardziej. Widac ze zawsze sie znajda osoby co beda marudzic mimo ze jest to usluga darmowa i bardzo prosta w obsludze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Integracja kont to bardzo dobre rozwiązanie, ale może spotkać niektórych sroga nauczka za niezabezpieczony komputer -> wykradzenie hasła do konta. Tak czy owak, jestem za. Nie będę potrzebował pamiętać różnych loginów do W3, WoWa czy SC2.

Swoją drogą, to mogliby pójść drogą Id i zrobić Starcrafta czy też jeszcze Warcrafta 3 w wersji przeglądarkowej. Nie wierzę, żeby to nie byłoby możliwe, a chociaż gry są niesamowicie popularne, to by jeszcze więcej osób w nie grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 18:39, Daimon_Frey napisał:

> Ciekawe czy jeśli już od dawna mam połączone konto WoWa z Battle.netem to dostanę
pingwina.

Tak, dostaniesz.

Nawet jeśli od lipca nie opłacam abonamentu i nie gram? Jak sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować