Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Ball: Raging Blast nie przejmuje się pierwowzorem

20 postów w tym temacie

No cóż, zawsze jakieś odświeżenie, chociaż niemile kojarzy mi się to z pomysłami typu "Kuririn SSJ" robionymi jeszcze za czasów sławetnej modyfikacji Mugen 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja stwierdzam ze im sie w dupach poprzewracało po co psóją tak piekną serie (dla mnie nadal ogladam to od 9 alt po kilka razy wszystkie serie wiem ze to chore na ale cóż;d)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech nie mówią ze kończą się im postacie i pomysły bo dużo walk z dragon ball''a w grach budokai, budokai tenkaichi oraz burst limit przeskoczyli. Np z Postaci, przydałby się cała drużyna bardoca, siły specjalne cooler''a, smoki z serii gt itd. Dużo brakuje także walk. Jak by zobaczyli wszystkie odcinki to by mieli masę materiału na walki oraz postacie, a nie kombinują z nowymi poziomami postaci... Może by tak Bardoc 1ssj albo King vegita lub Nappa xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To juz jest hardkor :D
No ale po co niszczyc wizerunek takiego Anime i Mangi.... byle grami....
No ale co do tego to prawda ze nie kombinuja z nowymi postaciami i ich poziomami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blech, najlepszy DB dla mnie był, gdy nie było jeszcze tych wszystkich poziomów SSJ oprócz zwykłego. Wtedy ten poziom miał klimat, bo były legendarny super wojownik, gniew, przemiana i te sprawy (ci co czytali/oglądali wiedzą), a potem autor wyraźnie stracił pomysły i zaczął się wyścig na dłuższe włosy i większe poziomy :/ Tak samo tutaj: brak pomysłu - dajmy jeszcze po parę cm włosów temu i temu, to będzie większa sieka i błyski, więc będzie lepsze... żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle postaci z GT to już dla mnie kiepski pomysł (filmówki to jeszcze) bo zupełnie psuje klimat. Powinni się zdecydować w której sadze osadzają akcję bo takie mieszanie (jak już napisałem) psuje klimat. Oczywiście takie nieistenijące hybrydy jak w newise to już w ogóle nonsens ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem skąd to oburzenie... ot dostali power-upa i co ?? Świat się zawalił, ktoś zginął może ?? Ot takie urozmaicenie i tyle. Też mi powód by wywoływać święte oburzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować