Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jest demo Wolfa na PC

14 postów w tym temacie

raczej zniechęci tych, którzy liczyli na Wolfa a dostali... hmmm grę z siedmioma pukawkami z czego sensowne są tylko 4, beznadziejny i nieprzydatny (poza wymuszonymi sytuacjami jak przejścia) woal i przestoje w mieście. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja juz sciagam. Gry nie qpilem, ale bylem wielkim fanem RTCW. Aby pobrac demo nie trzeba sie rejstorwac. Wystarczy znalezc odpowiedni posrtal o grach ;) na przyklad gamershell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2009 o 10:32, BasteKSG napisał:

Ja juz sciagam. Gry nie qpilem, ale bylem wielkim fanem RTCW. Aby pobrac demo nie trzeba
sie rejstorwac. Wystarczy znalezc odpowiedni posrtal o grach ;) na przyklad gamershell



Ty....Ale ja głupi :P Też fakt...Zabieram się za zasysanie Wolfa, w końcu RTCW genialny był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demko powinno być przed premierą gry dawane, tak jak kiedyś się to robiło. Teraz to zwykłe naciąganie, byle kupić grę i w skarbonę leci...

Gdyby to demo było wczesniej to po zagraniu w nie bym nie kupił gry i zaoszczędził. Ta gra to jedno wielkie nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W demko grałem dobry tydzień temu na Xboksie. Wygląda nawet przyzwoicie... ale gameplay to totalny dramat. Nie ma nawet cover systemu. Podobnie jak w poprzednim wolfie, nie podoba mi się takie mieszanie klimatów WW2 z jakimiś magicznymi bajerami. Tym bardziej to drażni jak kompletnie nie wiadomo o co chodzi (czyt. zero fabuły).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować