Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż AC II niższa przez Modern Warfare 2?

43 postów w tym temacie

Mnie interesuje bardziej Assassin''s Creed II. Oczywiście MW 2 jest naprawdę równie świetnie (a nawet LEPIEJ) zapowiadającym się tytułem. Grałem w poprzednie odsłony obu tych gier, toteż ponieważ mam sentyment do Ubisoftu i jego AC (historyczna gra akcji) bardziej niż do CoD''a (nawet dobra strzelanka...), to pierwsze co kupię będzie AC II, a MW 2 kupię w przyszłości, może nawet już pod choinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2009 o 13:14, Andurril napisał:

Mnie interesuje bardziej Assassin''s Creed II.


Gdybym miał wybierać z obu, także wybrałbym ACII. Nie wiem, czemu wszyscy lecą tak na MW2. Magia tytułu? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wole MW2, w zasadzie już zamówiłem i nie mogę się doczekać tej kozackiej gierki... O AC II powiem tyle, że z chęcią zakupił bym ten tytuł, jednakże nie zagrałem w jedynkę więc jak bym miał zagrać w dwójkę to od razu bym musiał zakupić część first...Modern Warfare 2 rządzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli masz do dyspozycji tylko 60 dolarów, to właśnie Assassin''s Creed II będzie tą grą, z której zrezygnujesz" - powiedział Pachter. "

HHAHA! No chyba nie! Wole AC2 : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam akurat na obie gry. A wszyscy są tak napalenie na MW2, bo po prostu jest już ono przereklamowane. Każdy podnieca się jakimś 1minutowym trailerem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Assassin''s Creed II wspaniała grafika, długi i świetny gameplay, wciągająca fabuła. Call of Duty: Modern Warfare 2 słabej jakości tekstury, ukrycie brzydkiej grafiki pod szybką akcją, gameplay na około 6 godzin zwalony multi. Tak, wybór pomiędzy tymi dwoma grami jest oczywisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CS ma słabą grafę a ma tłumy fanów, grafa w niczym nie przeszkadza liczą się wrażenia z gry.A tym dwóm grą nie brakuje niczego oba te tytuły to murowane hity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na święta kupię Xa i AC2. Jedynka baardzo mi się podobała - ten pomysł, klimat i po prostu ''miodność''. Dwójka gorsza być nie może :) A MW2 jakoś mnie na razie nie obchodzi. MOŻE sobie ją sprawię kiedy stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod takiego Batman: Arkham Asylum zarowno MW 2 jak AC 2 sie nie wzniosa, chocby z tej przyczyny, ze Batman nadszedl bez szumnych zapowiedzi, a okazal sie gra doskonala. Moim zdaniem to wlasnie Batman powinien dostac tytul gry roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obydwie gry są niewątpliwie świetne, ale ja wybrałbym AC2 (gdybym musiał wybierać). Po prostu ciekawią mnie dalsze losy Desmonda i jego przodków. A MW2, nie oszukujmy się, będzie klonem CoD4, z trochę lepszą grafiką i troszkę inną fabułą (pewnie podobną), MP pewnie też będzie taki sam jak w pierwszym Warfarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie czekam na żadną. Znaczy jako gry są dobre ale mnie aż tak nie ciągnie.

Ale jakbym miał wybierać to AC2. Acti i ich polityka cenowa strasznie mnie odrzuca od MW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować