Zaloguj się, aby obserwować  
PilariousD

Lou Albano nie żyje

18 postów w tym temacie

Wczoraj, 14 października, zmarł Lou Albano. Wrestler i aktor, który wcielił się w rolę Mario w serialu Super Mario Bros Super Show. Przyczyną śmierci były problemy z sercem. Miał 76 lat.

20091015161844

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostrowiak Kuroneko
A może byście się tak zamknęli, umarł człowiek, który dla zapewne niejednego gracza wiąże się z nostalgią do czasu dzieciństwa, jeśli nie umiecie uszanować jego śmierci to idźcie gdzie indziej.

[*] Ach, oglądało się kiedyś, facet naprawdę świetnie do tej roli pasował. Niech spoczywa w pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ mówię całkowicie poważnie. W ten sposób można jednocześnie uporządkowac forum i znaleźć godne miejsce do złożenia hołdu.

Poza tym znowu się objawiła smutna prawda - gdy umrzesz, narysują ci świeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[*] ode mnie.
Z tym serialem pamiętam dosyć wiele przeżyć. Zawsze wiedziałem (bez zegarka ani rozkładu programów) kiedy leci ;) Ale to dawno było..... gdzieś w wieku przedszkolnym/początek podstawówki(?)
Chociaż mnie zdziwiło, że był wrestlerem(bodajże tak się odmienia).

@^ Z takim syfem w postaci dawnych/ zamkniętych tematów to trochę szukanie będzie.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2009 o 17:28, Ostrowiak napisał:

Ależ mówię całkowicie poważnie. W ten sposób można jednocześnie uporządkowac forum i
znaleźć godne miejsce do złożenia hołdu.

Poza tym znowu się objawiła smutna prawda - gdy umrzesz, narysują ci świeczkę.

Jakbym był kimś sławnym to wolałbym, żeby mi je rysowali niż kupowali, szkoda hajsu dla kogoś kto i tak nie żyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2009 o 17:28, Ostrowiak napisał:

Ależ mówię całkowicie poważnie. W ten sposób można jednocześnie uporządkowac forum i
znaleźć godne miejsce do złożenia hołdu.

Pamiętam że chyba był kiedyś taki temat Cmentarny... a może mi tylko pamięć szwankuje...

Dnia 15.10.2009 o 17:28, Ostrowiak napisał:

Poza tym znowu się objawiła smutna prawda - gdy umrzesz, narysują ci świeczkę.

[wzrusza ramionami] Ja tam w tym nic smutnego nie widzę po pierwsze, co innego można zrobić a po drugie, takie jest życie, żyjesz, umierasz i ludzie powoli o tobie zapominają, przemijasz i znikasz. Takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2009 o 17:31, Hubi_Koshi napisał:

[wzrusza ramionami] Ja tam w tym nic smutnego nie widzę po pierwsze, co innego można zrobić a po drugie, takie jest życie, żyjesz, umierasz i ludzie powoli o tobie zapominają, przemijasz i znikasz. Takie życie.


O cykl życia mi nie chodzi, bo to rzecz równie nieuchronna jak podatki. Chodzi mi raczej o często nieszczery "hołd" pojawiający się pod nekrologami w internecie - świeczka [*]. Czemu nieszczery? Ot walnę cytat z pewnego forum:

"Też se zapale [*]"

Więcej wyjaśniać nie muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2009 o 16:47, Ostrowiak napisał:

Może przemianować temat na "Nekrologi Graczy"? Tylko tego na tym forum brakuje >.<


Był temat z nekrologami, ale został zamknięty dawno temu. Jest również "czarny temat" ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=13695&u=422 ) i tam można było o tym napisać zamiast tworzyć nowy dla jednej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2009 o 17:34, Ostrowiak napisał:

Więcej wyjaśniać nie muszę.

To akurat jedyne co możemy zrobić, a to czy taki hołd jest szczery czy nie to już zależy od każdego, indywidualnego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2009 o 17:28, Ostrowiak napisał:

Poza tym znowu się objawiła smutna prawda - gdy umrzesz, narysują ci świeczkę.


Demotywatory FTW -_- Co możemy więcej zrobić? Opłacić koszty pogrzebu? Ta "świeczka" jest symbolem uczczenia pamięci.

[*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować