Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Risen - recenzja

72 postów w tym temacie

Wujek Wojman nauczy cie jak sie sciaga gre, ktora ma "prawie 100 partow". Oto instrukcja krok po kroku:

1. Czekasz na premiere jakiejs fajnej gry np. Risen albo Need For Speed: Shift
2. Idziesz do sklepu z grami np. Empik, Media Markt, Saturn etc albo tez w przegladarce internetowej wpisujesz nazwe jakiegos fajnego sklepu z grami np. gramer.pl
3. Bierzesz gre z polki i ogladasz pudelko, sprawdzasz jej wymagania oraz znaczek PEGI. Jesli jestes za mlody albo twoj komputer nie spelnia wymagan to ja odkladasz i bierzesz inna i znow sprawdzasz. W przypadku sklepu internetowego sprawdzasz jej wymagania w internecie.
4. Kiedy upewniles sie, ze spelniasz wymagania odnosnie wieku, a twoj komputer spelnia wymagania gry to idziesz z tym pudelkiem do kasy. Pan lub pani zeskanuje kod kreskowy, poprosi o zaplacenie ilus tam zlotych. Po zaplaceniu dostajesz jeszcze paragon oraz ew. reklamowke. I od tego momentu gra sciagnieta z polki jest twoja! W przypadku sklepu internetowego przechodzisz do koszyka, wypelniasz dane, gdzie ma gra zostac wyslana okreslasz sposob platnosci i po kilku dniach listonosz albo kurier przynosi ci gre do domu

Jak widzisz jest to wszystko proste i skuteczne. I nie trzeba sciagac tak duzo gigabajtow danych! Volvox juz wspominal, ze nie lubimy tutaj zlodziejstwa i dal ci degrada -3. Jak widac niczego ciebie to nie nauczylo, wiec tym razem Wujek Wojman daje bana. A ojciec powinien dac ci porzadne lanie i nauczyc, ze gry kupuje sie w sklepie a nie bezczelnie sie je kradnie.

BTW. To chyba najdluzszy post w mojej karierze odnosnie przyznania bana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety po 2 fantastycznych rozdziałach bedacych godnymi nastepcami gothica zaczal sie nudny hmm chyba mozna to nazwac grindem - koszenie setek jaszczurek przerywane z zadka lamiglowka pt. lewitacja,telekineza czy moze łodzik? Nuda nuda nuda jedynie zal za czasem spedzonym przy 2 pierwszych rozdziałach spowodował ukonczenie gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 01:07, Wojman napisał:

BTW. To chyba najdluzszy post w mojej karierze odnosnie przyznania bana. :)


Ale za to jaki! :D W końcu dostał to na co zasłużył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Risen w 32 godzinki i muszę powiedzieć , że gra jest świetna -> Nie genialna jak pierwsze dwie części Gothic ( trzecia to porażka ) ale świetna . Polecam każdemu fanowi serii G :D Tak powinna wyglądać część 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@diablo787
32 godzinki ??
JAK ??
Ja w to gralem dobre 80 zanim skonczylem!
I jestem pewien, ze zrobilem kazdego mozliwego questa, znalazlem kazde ukryte pomieszczenie w kazdym lochu (moj rekord to chyba 5, czy 6 secretow w ktoryms tam lochu, ale dokladnie przeklikalem wszystkie sciany) i ubilem wszystko co bylo do ubicia.
Dobilem do levela 29, ale sadze, ze i do 30 sie spokojnie da.
Co do grywalnosci, to nie wiem jak wy panowie, ale ja wsiaklem po prostu.
Dawno juz nie gralem w nic tak dobrego :D
Wlasnie planuje kolejne przejscie, tym razem po przeciwnej stronie barykady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 22:45, cyprian1992 napisał:

a ja nie umiem walczyć i jakieś dziki albo wilki mnie zabijają w pierwszym rozdziale
;(

w pierwszych Gothikach też tak było, stare, sprawdzone rozwiązania są najlepsze.
w G1 jak zobaczyłeś wilka to uciekałeś do obozu, a widok pierwszego orka zawsze będzie powodował koszmary senne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest pierwszy rozdział. Potem gra obniża loty. Najśmieszniejsze jest to, że gadki, które wygłasza narrator po filmiku końcowym nie zostały przetłumaczone na język polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 10:12, otnok napisał:

Najlepszy jest pierwszy rozdział. Potem gra obniża loty. Najśmieszniejsze jest to, że
gadki, które wygłasza narrator po filmiku końcowym nie zostały przetłumaczone na język
polski.


2 akt też był dobry, od 3 w sumie gra stała się bardzo liniowa i troszke nudna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy odpaliłem grę przez pierwsze 15 minut rozgrywki . Bałem się, że to będzie kolejny gothic ale po kilku godzinach spędzonych przed kompem wolałem risena niż wszystki gothicki choć jestem wielkim fanem gothica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować