Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CoD: Modern Warfare - Wii kontra PS3/X360

23 postów w tym temacie

Grałeś? Może to szokujące, ale grafika to nie wszystko. Powiedział bym nawet że jeśli gra jest ciekawie zrobiona(co nie zdarza się zbyt często w erze Call of "szósty raz to samo" Duty) to na grafikę nie zwraca się w ogóle uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 22:43, Pile napisał:

Nie dziwię się że dali podtytuł dla MW2 na wii ;]

Otwórz gały i cztaj: na Wii wychodzi PIERWSZE Modern Warfare. Dotarło?

Ta gra na bank będzie dochodowa. To, czy okaże się hitem zależy od odpowiedzi na pytanie: "ile osób posiadających Wii nie ma MW na innej platformie i będzie grą zainteresowane"? Teoretycznie jest to co najmniej 40 milionów ludzi - masa. Nie ma też konkurencji na Wii w tym gatunku - Conduit jest średni... Metroid to jednak coś troszkę innego. Ale ile z tych 40 milionów zagra, zakupi...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze na Wii wychnodzi Modern Warfare JEDEN czyli Call of Duty 4. Po drugie każdy głupi wiem, że Wii nie jest maszyną wydajności i że jest kilka razy lepsze od PS2 co znaczy, że jest nijaką konkurencją dla CoD 4 MW w wersji PC czy w ostateczności PS3/X360. Tam liczy się grywalność. Poczekamy i wtedy ocenimy. Na razie pozostaje czekać i zagrywać się w CoD 4 na PC/X360/PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 22:55, Fatal-X napisał:

Graficznie jak widać, Wii już nie daje rady.


najlepiej sprzedajaca sie konsola i jedyny next gen (w Xie i PS3 sa tylko mocniejsze bebechy, reszta to samo, bez zadnej rewolucji) nie daje rady? smieszne, bardzo smieszne ;] Pewno wersja na Wii przebije w ilosci Xa i PS3 razem wziete ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 11:42, EmperorKaligula napisał:

> Graficznie jak widać, Wii już nie daje rady.

najlepiej sprzedajaca sie konsola i jedyny next gen (w Xie i PS3 sa tylko mocniejsze
bebechy, reszta to samo, bez zadnej rewolucji) nie daje rady? smieszne, bardzo smieszne
;] Pewno wersja na Wii przebije w ilosci Xa i PS3 razem wziete ;]

Czy ja gdzieś napisałem że gra sprzeda się źle? Albo że będzie kichą? Czytamy ze zrozumieniem.

Graficznie Wii nie daje rady, nie nadążą za postępem, różnice wizualne są boleśnie widoczne na niekorzyść Nintendo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi wcale nie przeszkadzałaby ta grafika. Wiem, że na Wii można bawić się wyśmienicie (swego czasu miałem Wii), więc grafika byłaby ostatnią rzeczą, na którą zwróciłbym uwagę bawiąc się na tej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam komentarze i nie wiem, czy ja jestem stary, czy już tyle osób zapomniało stare czasy. Ja pamiętam jak czasem się wyłączało dźwięk, by przejść jakiś fragment gry, gdzie procesor sobie nie radził z obliczeniami :D. Wszystkie ustawienia maksymalnie obniżone i się grało, bo liczyła się fabuła i sama rozgrywka. Na tych screenach grafika wcale nie wygląda na odrzucającą. Poziom (IMHO) jak najbardziej zadowalający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Grafika to nie wszystko. Ta - rzeczywiście - trochę odstaje od tej na pozostałe konsole, ale jak na Wii - trzyma wysoki poziom.

Myślę jednak, że grywalność wynagrodzi nam wszystko...
Jeżeli będziemy musieli machać łapami przed ekranem i walczyć w taki sposób z wrogami - ja na to lecę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować