Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PGA 2009 – pokaz Dragon Age: Początek

33 postów w tym temacie

Wszysstko pięknie ładnie i cudownie, tylko, że przydało by się zapodać literek, także jakąś dla oka wersję by ocenić można było to własną gałką oczną, będzie coś takiego czy raczej można obejść się smakiem?

Na Dragon A. czekam z wielkim utęsknieniem szkoda tylko, że praca moja pozwoli mi grać tylko i wyłącznie po niedzielach reszta terminów pozajmowana, ciekawe też jak to będzie wyglądać czy będzie mi się chciało siadać do kompa w sytuacji w której przesiedziałem ponad 8 godzin przed komputerem w pracy....

I tak oto szarość dnia codziennego zabije kolejnego gracza czyli mnie...
Już teraz specjalnie mnie do kompa nie ciągnie..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko wielką nadzieję, że z tą oldskulowością i wracaniem do korzeni to prawda. Kocham Baldury, Planscape''a i Fallouty, ale nie można w kółko przechodzić tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, na RPGa w starym syulu bym się nie nastawiał...
Ot, przeczytajcie sobie recenzję w CD-ejkszynie. Tak, to ta ulotka, zachęcająca do kupna innych gier, z dołączoną płytą i żartami z Joemonstera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 01:42, Bravo4 napisał:

Może ten wspaniały trailer zachęci niektórych do kupna xD
http://www.youtube.com/watch?v=VJVL7rxx7p8&feature=player_embedded

Znaczy się ten niczym nie wyróżniający się trailer? Obejrzyj jakikolwiek cinematic trailer do jakiegoś MMO, pełno tam takich "matriksowych" i uber hero motywów. No i ten smok, jakoś tak zbytnio silny to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Na początku Lidia Zalewska powiedziała kilka słów na temat polonizacji przedstawiając ją jako największy tego typu projekt w historii polskich lokalizacji"

Takie same buńczuczne zapowiedzi snuł CDP przed premierą Mass Effect, a chyba nie muszę przypominać jak wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Cóż, na RPGa w starym syulu bym się nie nastawiał...
Ot, przeczytajcie sobie recenzję w CD-ejkszynie."
likop2,

akurat CD-Action zdecydowanie nazwało DA:O RPGiem w starym stylu
(A mnie to akurat bardzo cieszy!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm......... RPG z widokiem od góry na Nextgenowej konsoli? Jakoś tego nie widzę. No cóż Fable to to nie będzie ale przynajmniej gra zajmie mi 2-3 miesiące xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 10:14, Nero0007 napisał:

"Cóż, na RPGa w starym syulu bym się nie nastawiał...
Ot, przeczytajcie sobie recenzję w CD-ejkszynie."
likop2,

akurat CD-Action zdecydowanie nazwało DA:O RPGiem w starym stylu
(A mnie to akurat bardzo cieszy!)


tylko dla CD-A wyznacznikiem jakosci w gatunku RPG jest Oblivion ktory dostal 9/10 czy nawt 10/10 - jak wydawca wymaga to CDA oceni jak trzeba - zero obiektywizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 01:42, Bravo4 napisał:

Może ten wspaniały trailer zachęci niektórych do kupna xD
http://www.youtube.com/watch?v=VJVL7rxx7p8&feature=player_embedded


nawet nie wiesz ile gier mialo fajne intro czy reklamowki producentow a byly staaasznymi gniotami ;) po czyms takim nie ocenia sie gry, bo takie filmiki nie maja nic wspolnego z gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie. Dzięki tym chwalebnym polonizacyjnym zapędom dostępna jest tylko wersja w całości po polsku -_- . Czekałem na tą grę ale teraz nie wiem co zrobić. Sprowadzać z zagranicznych sklepów czy zwyczajnie nie kupować, bo za dubbing dziękuję. Skoro już dochodzi do przechwałek jak w przypadku Mass Effect dlaczego nie można nam dać jak wtedy wolnego wyboru co do wersji językowej?

A ze smoka się cieszę. Jakoś nigdy nie bawił mnie widok czwórki ludzików atakujących palce u nóg potwora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami to aż człowieka może skręcić w pół jak widzi takie właśnie komentarze, nie wiem już ile razy to było wałkowane, wystarczy tylko zajrzeć sobie na jakikolwiek temat dotyczący DA, mówiono to milion razy, ja będę tym który powie to po raz milionpierwszy, GRA podczas instalacji będzie dawała wybór jaką wersję językową gracz chce zainstalować, skoro jednak ktoś jest leniwy i nie chce się mu szukać takich właśnie informacji, niech zatem sprowadza sobie tą grę z europy zachodniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Łał. 80h rozrywki w grze powstającej dzisiaj to baaardzo dużo. Wielkie gratulacje i podziękowania dla twórców gry za przygotowanie nam tak długiej zabawy z Dragon Age. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 11:15, Malcollm napisał:

Czasami to aż człowieka może skręcić w pół jak widzi takie właśnie komentarze, nie wiem
już ile razy to było wałkowane, wystarczy tylko zajrzeć sobie na jakikolwiek temat dotyczący
DA, mówiono to milion razy, ja będę tym który powie to po raz milionpierwszy, GRA podczas
instalacji będzie dawała wybór jaką wersję językową gracz chce zainstalować, skoro jednak
ktoś jest leniwy i nie chce się mu szukać takich właśnie informacji, niech zatem sprowadza
sobie tą grę z europy zachodniej....


Jeżeli faktycznie tak jest, to przepraszam. A jednak chciałbym zwrócić uwagę na to, że to chociaż po części sklep wprowadza w tym momencie użytkowników w błąd. Jeżeli w informacjach o produkcie w przypadku ME jest: Wersja językowa: dwie wersje: angielska i polska a w przypadku DA już: Wersja językowa: w całości po polsku, to logicznym wnioskiem jest, że jedyna oferowaną wersją językową w przypadku DA jest wersja polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 11:15, Malcollm napisał:

Czasami to aż człowieka może skręcić w pół jak widzi takie właśnie komentarze, nie wiem
już ile razy to było wałkowane, wystarczy tylko zajrzeć sobie na jakikolwiek temat dotyczący
DA, mówiono to milion razy, ja będę tym który powie to po raz milionpierwszy, GRA podczas
instalacji będzie dawała wybór jaką wersję językową gracz chce zainstalować, skoro jednak
ktoś jest leniwy i nie chce się mu szukać takich właśnie informacji, niech zatem sprowadza
sobie tą grę z europy zachodniej....


To może powiedzmy, JAKIE wersje językowe będą do wyboru, hmm?
http://bioworld.ea.pl/?p=729

CYTUJĘ:
"Podsumowując, grę uruchomić będzie można z następującymi ustawieniami:
PL audio/PL napisy
ENG audio/PL napisy "


Wariantu ENG audio/ENG napisy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 14:10, Principes napisał:

>ciacho
Wariantu ENG audio/ENG napisy nie ma.


Jeśli chcesz taki wariant to kup sobie za granicą. Jesteśmy w Polsce a nie w Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować