Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aktualizacja konsoli Xbox 360 wyłączy niektóre dyski i karty pamięci

63 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2009 o 18:31, Sipso2008 napisał:

Bo przy aktualizacjach nie wyskoczy "Sorka, musisz wywalić dysk, narka"



To wina użytkowników a nie Microsoftu czy ich konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 18:20, Pile napisał:

Poza tym nie do końca powinno się w xboxie przeliczać megabajty na kasę. W xboxie można
spokojnie funkcjonować na kilku megabajtach pamięci a więc cena nie jest tragiczna.


tak, szczegolnie jezeli chcesz miec dluzej dzialajaca konsole i nie katowac napedu.

Hah, coz za wybor daje nam MS - albo kup dysk 60 GB za 400 zł, albo wymien po 1,5 roku konsole na nowa, bo zakatujesz naped, a w serwisie wmowia Ci, ze to twoja wina, bo to nie RRoD a E666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 18:35, Pile napisał:

> Bo przy aktualizacjach nie wyskoczy "Sorka, musisz wywalić dysk, narka"


To wina użytkowników a nie Microsoftu czy ich konsoli.


Taaak, wysoka cena wszystkich akcesoriow do xkloca to wina graczy, a nie MS ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie sądzę, w przypadku Windows oczywiście by dostali po głowie, bo mają 90% rynku i są nie do ruszenia z tego miejsca na razie. Jednak x360 to nie to samo, bo są realne alternatywy jak np PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 18:44, gogowitczak napisał:

Taaak, wysoka cena wszystkich akcesoriow do xkloca to wina graczy, a nie MS ;]



Nie mówimy o cenie tylko o nielicencjonowanych akcesoriach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2009 o 18:43, gogowitczak napisał:

Hah, coz za wybor daje nam MS - albo kup dysk 60 GB za 400 zł, albo wymien po 1,5 roku
konsole na nowa, bo zakatujesz naped, a w serwisie wmowia Ci, ze to twoja wina, bo to
nie RRoD a E666



Można kupić dysk 20gb za ok. 140zł i nie ma problemu. Jak kogoś nie stać to niech nie kupuje konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 19:50, Pile napisał:

Jak kogoś nie stać to niech nie
kupuje konsoli.


Jak jesteś debilem nie pisz postów. Twoim rozumowaniem można powiedzieć tak - nie stać cię na drogą dębową szafę, nie kupuj mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2009 o 19:50, Pile napisał:

Można kupić dysk 20gb za ok. 140zł i nie ma problemu. Jak kogoś nie stać to niech nie
kupuje konsoli.


po to kupuję konsolę, żeby nie musieć wydawać ani złotówki więcej na jej rozbudowę.
ale przecież oczywiste jest, że skoro kogoś nie stać na dysk, to równie dobrze może sobie strzelić w łeb, bo jest tak beznadziejnym i żałosnym człowiekiem, który na nic nie ma pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 19:50, Pile napisał:


> Hah, coz za wybor daje nam MS - albo kup dysk 60 GB za 400 zł, albo wymien po 1,5
roku
> konsole na nowa, bo zakatujesz naped, a w serwisie wmowia Ci, ze to twoja wina,
bo to
> nie RRoD a E666


Można kupić dysk 20gb za ok. 140zł i nie ma problemu. Jak kogoś nie stać to niech nie
kupuje konsoli.


Zwazywszy, ze za 20-30 plnow mozna miec na wolnym rynku dysk ~500gb - to przebitka jest masakryczna.

Zreszta musze przyznac ze MS (czy moze raczej - producenci konsol) sobie ten model biznesowy niezle wymyslili. Dac w dumpingowej cenie konsole (bo przeciez doplacaja per sprzedana sztuka), za to kosic wiecej kasy na kazdym egzemplarzu gry ( kilka-kilkanascie(?) USD od kazdej sprzedanej sztuki gry - tylko za to, ze w ogole wolno ja na kosole wydac) oraz dawac ogromne przebitki na akcesoriach - tylko za "autoryzacje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 19:50, Pile napisał:

Można kupić dysk 20gb za ok. 140zł i nie ma problemu. Jak kogoś nie stać to niech nie
kupuje konsoli.

Bogaty dzieciaczek dostał pod choinkę X360 i teraz kozaczy na forach xD

Pomyśl, że zwykły dysk 20GB kupisz za grosze, a to ścierwo od MS za ponad bańkę O_o Przymierzałem się do zakupu jakiegoś dysku WD do Xa, ale skoro ma po aktualizacji nie działać, to sobie podziękuję.


Kurammi 1-0 Pile

xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam X''a, ale zagrywka M$ jest smutna. Nie jestem na bieżąco, ale czy były wcześniej jakies oświadczenia M$ że wszystkie akcesoria do konsoli wyprodukowane nie przez Microsoft nie będą wspierane? Może jest to zapisane w instrukcji? Z punktu legalno/prawnego pewnie nie mają sobie nic do zarzucenia. Z perspektywy dbania o klienta są w lesie. I jeszcze te apele na imprezach dla graczy żeby użytkownicy kupowali legalne gry. Może wszyscy posiadacze X''a powinnni się zrzucić po 10PLN i dać to dla M$ żeby spojrzał na graczy łaskawszym okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 19:55, Kurammi napisał:

> Jak kogoś nie stać to niech nie
> kupuje konsoli.

Jak jesteś debilem nie pisz postów. Twoim rozumowaniem można powiedzieć tak - nie stać
cię na drogą dębową szafę, nie kupuj mieszkania.



Debilem trzeba być żeby nie potrafić przewidzieć kosztów związanych z używaniem jakiegoś urządzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 20:07, GuitarHero napisał:

Bogaty dzieciaczek dostał pod choinkę X360 i teraz kozaczy na forach xD

Pomyśl, że zwykły dysk 20GB kupisz za grosze, a to ścierwo od MS za ponad bańkę O_o Przymierzałem
się do zakupu jakiegoś dysku WD do Xa, ale skoro ma po aktualizacji nie działać, to sobie
podziękuję.


Ile masz lat że się tak wozisz kozaku? Mam wyższe ambicje niż nazywanie się bogatym tylko dlatego że stać mnie na dysk 20gb. Skoro to jest wyznacznik bycia bogatym to jestem miliarderem Zwykły dysk podpinany do komputera na nic ci nie starczy a ten z xboxa na dużo rzeczy.

Dnia 17.10.2009 o 20:07, GuitarHero napisał:

Kurammi 1-0 Pile

xD


To już nawet żałosne nie jest xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuję konsolę i jeszcze mam się bawić w analityka rynku - tak, tego mi właśnie trzeba! Zrozum, że tu chodzi o to, że 140zł za HDD 20GB to jest przegięcie pały i chyba tylko bogaty kretyn by sobie to kupił O_o btw. w lutym wskoczy 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 20:49, GuitarHero napisał:

Kupuję konsolę i jeszcze mam się bawić w analityka rynku - tak, tego mi właśnie trzeba!
Zrozum, że tu chodzi o to, że 140zł za HDD 20GB to jest przegięcie pały i chyba tylko
bogaty kretyn by sobie to kupił O_o btw. w lutym wskoczy 20.



Jaki analityk. Patrzysz na cenę gier i akcesoriów i zadajesz sobie pytanie "czy będzie mnie na to stać?". Widocznie na świecie są miliony bogatych kretynów - w tym ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować