• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
diabolo20

dzielone łacze internetowe przez ruter (neostrada)

Pytanie

Witam mam problem z internetem przedzielonym na dwa kompy przez ruter. Za pomoca kabla int podlaczyłem mojego kompa do serwera w drugim komputerze(serwer) i dziwne rzeczy zaczeły sie dziac z internetem w moim kompie po pierwsze:internet co kilka sekund sie zatrzymuje i po drugie czasami predkosc z 1 mb/s spada do 24kb/s co zrobic? Posiadam viste na serwerze mam tez viste home premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 17.10.2009 o 18:48, diabolo20 napisał:

Witam mam problem z internetem przedzielonym na dwa kompy przez ruter. Za pomoca kabla
int podlaczyłem mojego kompa do serwera w drugim komputerze(serwer) i dziwne rzeczy zaczeły
sie dziac z internetem w moim kompie po pierwsze:internet co kilka sekund sie zatrzymuje
i po drugie czasami predkosc z 1 mb/s spada do 24kb/s co zrobic? Posiadam viste na serwerze
mam tez viste home premium.

Czy ja dobrze rozumiem, że podłączyłeś kabel do kompa a nie do routera? Prędkość na pewno spadnie albo nawet możesz nie mieć neta jeśli na drugim kompie ktoś coś ściąga z dużą prędkością. Poza tym możesz mieć uszkodzony kabel. Mój bez tego psztyczka u góry (tej blokady) nie działał w akademiku i musiałem kupić nowy- internet raz była raz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kabel idzie od rutera przez sciane do drugiego kompa.Niemam uszkodzonej koncowki kabla sprawdzalem.Głownie nurtuje mnie problem chwilowego zatrzymania netu i po chwili znowu rusza po kilku sekundach dziwne:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować