Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniono wymagania sprzętowe pecetowego SW: The Force Unleashed

43 postów w tym temacie

Adam Woźny

Core 2 Duo 2,8 GHz lub Athlon X2 5200+, Radeon HD 4870 lub GeForce 9800 GT oraz 2 GB RAM to zalecana konfiguracja dla gry Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition. Premiera na PC, PS3 i X360 już 3 listopada.

Przeczytaj cały tekst "Ujawniono wymagania sprzętowe pecetowego SW: The Force Unleashed " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przecież te wymagania są praktycznie takie same a gf 8800 i 9800 to praktycznie te same karty
ergo: "macie tu niezoptymalizowane gówno rok po premierze i lepiej żebyście mieli w miare solidny sprzęt"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie wymagania zaskoczyły, ale i tak prawdopodobnie wyposażę się w tę grę :P. Czekam na wersję pecetową już dosyć długo, ważne, by zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 19:10, nerka99 napisał:

przecież te wymagania są praktycznie takie same a gf 8800 i 9800 to praktycznie te same
karty
ergo: "macie tu niezoptymalizowane gówno rok po premierze i lepiej żebyście mieli w miare
solidny sprzęt"


Zapewne chodzi o wsparcie dla nowszych shaderów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Nowe wydanie wzbogacono o trzy nowe poziomyORAZ wszystkie DLC, wydane od premiery pierwotnej wersji gry na konsolach, jak również jedną dodatkową misję wyłącznie na PC."
DLC to dwie z tych misji a 3 to ta dodatkowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 19:33, termick napisał:

Sposób na piratów? Robić gry ważące ponad 20GB :D


Bez jaj, ja na gry mam przeznaczoną partycję 80gb (z windowsa korzystam tylko do gier) więc co 4 gry i narazie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować